Aktualności

Wszystkie działy

52 drużyny w XLII edycji CNBA!

Brak zdjęcia

Znamy już komplet drużyn, które wystąpią w najbliższej edycji CNBA.

Już 24 września rozpocznie się 42. edycja CNBA. Tym razem w rozgrywkach wezmą udział 52 drużyny. Superliga i III liga liczyć będą po 10 ekip, zaś I i II liga po 16. System rozgrywek Superligi, I i II ligi pozostaje niezmienny względem ubiegłego sezonu.


W III lidze zagramy systemem "każdy z każdym", a zatem bardzo podobnie jak w Superlidze. Jedyna różnica będzie taka, że nie będą rozgrywane półfinały, a w 10. kolejce o poszczególne miejsca zagrają drużyny, sklasyfikowane po fazie zasadniczej na miejscach: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10. Mistrz III ligi awansuje do II ligi, zaś drużyny z miejsc 2 i 3 wystąpią w barażach z 14 i 15 ekipą II ligi.

Losowanie grup I i II ligi już w czwartek 12 września w All Star Klubokawiarni (poniżej podział na koszyki przed losowaniem). Terminarze opublikujemy w piątek lub sobotę (13/14 września).

SUPERLIGA:

1. Basket Squad
2. Z Kimś
3. Elbudplast
4. M-Styl
5. Sharks
6. Multibond
7. Los Parkiet Cykliners
8. Euro Seven
9. Ciąg Dalszy Nastąpił
10. Basket Squad II

I LIGA

koszyk I
1. Gromar Bad Boys
2. OVOO
3. Sporto OIL
4. Zimna Zalewajka

koszyk II
5. Rozjuszone Leniwce
6. King-Broker
7. Aesthetic Lions
8. Dzikie Świnie

koszyk III
9. Matshop.pl
10. ŁDZ Heat
11. BKS LALALILO
12. Ball dont lie

koszyk IV
13. Polska Organizacja Sportowa
14. FJ SLAckers
15. ALL4ONE
16. Looney Squad

II LIGA

koszyk I
1. Sędziejowicki Basket
2. Surchem-Brukland
3. TAMIZO.
4. UMed Bullets

koszyk II
5. The Pindolls
6. Potęga i Sława
7. Ceglaże
8. Do Przodu

koszyk III
9. Gentlemen
10. Lucky Losers
11. ŁDZ ALL STARS
12. Mocni Razem

koszyk IV
13. Wiśniowa Góra
14. Wataha
15. Chechło Drinking Team
16. Będzie Dobrze

III LIGA

1. DYNAMITY
2. Space Dżem
3. Bad Boys
4. TT PSC
5. Rozjuszone Leniwce II
6. Dipol Old Stars
7. Aesthetic Lions II
8. Młodzi Gniewni (dawniej: Tarmak by Decathlon)
9. Komary (nowa)
10. Wściekłe Mopsy (nowa) 



Partnerzy

R E K L A M A