Aktualności

Wszystkie działy

Dominik Stańczyk z Komarów MVP drugiej kolejki!

Dominik Stańczyk z Komarów MVP drugiej kolejki!

Dowiedzieliśmy się, co oznacza pokąsać przeciwników.

Nagroda MVP przypadnie Dominikowi Stańczykowi z Komarów. W meczu przeciwko ŁDZ Heat poczuł prawdziwy żar i rzucił 22 punkty (9/11 z gry!) dodając do tego 10 zbiórek i 4 przechwyty. Eval równy 33 wystarczył, by w nagrodę Piotr dostał voucher na pizzę do naszego partnera All-Star Klubokawiarni. 

Wybór Wyczynu Tygodnia był bardzo trudny, ponieważ byliśmy świadkami wielu ciekawych meczów i, co za tym idzie, imponujących występów indywidualnych. Niemniej, po kilku godzinach analiz i narad, postanowiliśmy przyznać to wyróżnienie Marcinowi Franasowi z CDN, który w meczu z Ball Dont Lie zapłonął jak pochodnia trafiając 6 razy za trzy. Spośród tych rzutów kilka wpadło w najważniejszym momencie tego wyrównanego meczu, by ostatecznie zadecydować o wygranej CDN. Marcin wybierze się do naszego partnera - kina Helios w Łodzi - na ciekawy film (premiera Jamesa Bonda została przesunięta na jesień). 

Do tytułu Bohatera Tygodnia nominowaliśmy tym razem Kingę Sierakowską z Do Przodu, Krzysztofa Harlaka z Multibondu oraz Billy Isiani z UMED Bullets, którzy będą zbierać Wasze głosy pod postem na naszym profilu facebookowym od godz. 18 w niedzielę 8 marca br. do godz. 18 we wtorek 10 marca.  

Kinga Sierakowska z Do Przodu – zadebiutowała w naszej lidze w iście kapitalnym stylu doprowadzając wespół zespół ze swoim bratem do wygranej po dogrywce z Ceglażami 42:41. Kinga rzuciła 8 punktów, trafiając wszystkie cztery rzuty wolne, dodając do tego trzy zbiórki. Brawo! 

Krzysztof Harlak z Multibondu dwoił się i troił w meczu przeciwko wymagającym Cyklinersom, ale jak zaczął trafiać, to już nie mógł skończyć. 17 punktów, 4/6 trafionych rzutów zza łuku, 11 zbiórek, 5 asyst, 2 bloki i eval równy 27. Piękna linijka statystyczna, prawda? 

Billy Isiani z UMED Bullets zagrał wspaniale przeciwko Gazzersom – 22 punkty, 19 zbiórek, 2 przechwyty i jeden blok – to liczby godne pełnokrwistego zawodnika ligi CNBA marzącego kiedyś o udziale w meczu gwiazd, o tytułach mistrzowskich, sławie i pieniądzach. 

Nagroda w postaci ciekawej książki przypadnie zawodnikowi, który zdobędzie największą liczbę Waszych ważnych głosów (ważny głos jest wówczas, gdy zostanie on oddany przez osobę lubiącą naszą stronę na FB i dalej zgodnie z instrukcjami podanymi w poście z głosowaniem). 

Gratulujemy wyróżnionym! 

Dziękujemy naszym partnerom – All Star Klubokawiarni oraz sieci kin Helios z Łodzi za ufundowanie nagród.Partnerzy

R E K L A M A