Aktualności

Wszystkie ligi

Faza grupowa za nami

Faza grupowa za nami

Pozostały ostatnie dwa dni grania.

Po siedmiu dniach rozgrywkowych wiemy już, które drużyny zmierzą się w pojedynkach o konkretne miejsca, a także w półfinałach.

Wtorkowe mecze przyniosły sporo emocji, ponieważ od ich wyniku zależała końcowa kolejność w dwóch grupach. 

W pierwszym spotkaniu Samo Gęste szykowały się na łatwy mecz z NKOTC. Waleczni zawodnicy CNBA postawili jednak twarde warunki graczom ligowym, którzy musieli włączyć wyższy bieg w czwartej kwarcie. Jeszcze na kilka minut przed końcową syreną na tablicy widniał remis. Wtedy jednak Bartosz Wróbel (do tej pory najlepszy gracz ligi) przejął inicjatywę i trafił kilka ważnych trójek. Był on – już tradycyjnie – najlepszym strzelcem meczu z 32 punktami. Wśród przeciwników wyróżnił się Łukasz Kowalewski, który do 24 punktów dołożył aż 17 zbiórek. Tym samym Samo Gęste zajęli drugie miejsce w grupie i w półfinale zmierzą się z Underdogs czyli zespołem, który do tej pory wygrał wszystkie mecze.

W drugim bezpośrednim starciu o półfinał zobaczyliśmy ekipy, które rywalizują w I lidze „standardowej” CNBA. Po pierwszej kwarcie Rozjuszone Leniwce jeszcze prowadziły trzema punktami, jednak w kolejnych dziesięciu minutach to OVOO uzyskało przewagę kilkunastu punktów. W drugiej połowie kontrolowało przewagę kilku / kilkunastu punktów i ostatecznie odniosło zwycięstwo. Co ciekawe w pierwszym meczu Ligi Letniej OVOO musiało uznać wyższość Underdogs, jednak od tego czasu zanotowało trzy zwycięstwa z rzędu i w półfinale zmierzy się z ekipa ButyNieGrają Medest. 

Oto terminarz ostatniego tygodnia rozgrywkowego tegorocznej Ligi Letniej CNBA:

18.07.2023 (wtorek) 
18:20 Nie ŁódźMy Się – Ziomale Ponad Lale (o IX miejsce) 
19:20 Samo Gęste – Underdogs (półfinał) 
20:20 ButyNieGrają Medest – OVOO (półfinał) 

22.07.2023 (sobota) 
16:00 NKOTC – Rozjuszone Leniwce (o VII miejsce) 
17:00 Lucky Winners – Family (o V miejsce) 
18:00 o III miejsce 
19:00 FINAŁ 
20:15 Wręczenie Nagród 

Więcej informacji w mediach społecznościowych CNBA.

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Łodzi w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - „Łódź Sportowa – organizacja imprez sportowo – rekreacyjnych.”

Organizator: CNBAPartnerzy

R E K L A M A