Aktualności

Wszystkie działy

Filip Tonkiel najlepszym graczem kolejki!

Filip Tonkiel najlepszym graczem kolejki!

Św. Mikołaj rozdał nagrody.

Nagrodę MVP dla najskuteczniejszego gracza otrzyma Filip Tonkiel ze Z Kimś, który w meczu przeciwko Sharks rzucił 24 punkty (10/12 z gry), zebrał osiem piłek, dodając do tego pięć asyst oraz trzy bloki - eval 36. Filip, póki co, rozgrywa prawdopodobnie swój najlepszy sezon w lidze CNBA - to w dużej mierze zasługa jego kolegów z drużyny, którzy wiedzą, że gdy słabo idzie, to wystarczy dograć piłkę Filipowi, a będą dziać się cuda. 

Za Wyczyn tygodnia nagrodę otrzyma Szymon Rasiński z Komarów. Szymon w wygranym meczu przeciwko Chechło Drinking Team trafił aż 8 trójek, co stanowi rekord tej edycji, choć do wyczynu Stepha Curry w meczu z Bulls jeszcze trochę zostało (14 celnych). 

Do tytułu Bohatera Tygodnia nominowaliśmy Marka Forysia, Radosława Gwaderę oraz Andrzeja Kruszyńskiego, którzy od niedzieli od godz. 18 do najbliższego wtorku do godz. 18 zbierali Wasze głosy pod postem na facebooku.

Marek Foryś dołożył kilka cegiełek - całe 11 punktów i 9 zbiórek - do pierwszej w tym sezonie wygranej Polskiej Organizacji Sportowej w meczu przeciwko BKS Lalalilo. Bardzo ważna wygrana, bowiem daje ona szansę Markowi i jego drużynie na utrzymanie w 1. lidze CNBA. 

Radosław Gwadera z drugoligowego .TAMIZO powrócił do świetnej formy zbierając aż 26 piłek (w tym 16 spod tablicy przeciwników) w meczu przeciwko Ceglażom. Radek jest znany z tego, że zbiera wszystkie zagubione piłki, nawet te z sąsiedniego sektora. 

Andrzej Kruszyński z Elbudplastu po raz kolejny potwierdził, że ten sezon należy do niego. W meczu przeciwko CDN rzucił 22 punkty, zebrał 6 piłek, asystował pięciokrotnie oraz blokował trzy razy, co dało eval równy 32. Andrzej coraz lepiej wpisuje się w tajniki gry Elbudplastu, dając więcej powodów do zadowolenia liderowi zespołu, hall of famerowi CNBA - Maciejowi Marcjankowi. 

Ostatecznie Marek Foryś zyskał największą liczbę głosów i został Waszym Bohaterem Tygodnia!

W nagrodę Filip otrzyma voucher do All-Star Klubokawiarni, zaś Szymon oraz Marek Foryś po książce o tematyce koszykarskiej z księgarni sportowej Labitoga.pl. 

Gratulujemy wyróżnionym!Partnerzy

R E K L A M A