Aktualności

Wszystkie działy

Generations i Brad&Brad rządzą!

Generations i Brad&Brad rządzą!

Poznaliśmy najlepsze drużyny rozgrywek trzy na trzy.

Zakończyliśmy rozgrywki na jeden kosz przed wakacjami. Nie zabrakło efektownych akcji, emocji, a także radości z gry i stosowania zasad fair-play.

W meczu o trzecie miejsce Pań Akademia Przyszłości o jeden punkt pokonała Niepoważny Basket 8:7. W finale kobiet Generations (w składzie: Bednarek , Jodeikaite, Złotowska, Pawelska. oraz Lara) okazała się lepsza od Gotowych na wszystko (Kowalczyk, Krygier, Gajewska, Surowiecka, Reszka) wygrywając ostatecznie 11:6. Tym samym historyczne, pierwsze w Polsce rozgrywki ligi trzy na trzy w kategorii Pań, dobiegły końca. 

W kategorii Panów na najniższym stopniu podium stanął zespół Pogromcy mitów (Jędrzejewski, Stawiany, Foryś, Zieliński, Woźniakwygrywając dość łatwo z Badejami 21:7. W finale II edycji CNBA 3x3 Brad & Brad (Szubski, Drelich, Stegliński, Strabanik, Andrzejczakpokonał drużynę Piękni i Bestia (Paluch, S.Wolan, Ł.Wolan, Lewandowski, Sińczak, Kikowski12:5. Tym samym zostali zwycięzami kolejnej edycji CNBA w koszykówce 3 na 3, jednej z najszybciej rozwijających się dyscyplin zespołowych na świecie :)

Więcej szczegółów już wkrótce. To były niesamowite rozgrywki w których zawodnicy jak i zawodniczki pokazali piękno basketu, dużą finezję, ale także charakter oraz walkę do samego końca. Partnerzy

R E K L A M A