Aktualności

Wszystkie działy

Helios gra razem z nami!

Helios gra razem z nami!

Miło nam poinformować, że w 41.edycji kino Helios został partnerem ligi.

Kino Helios zlokalizowane jest w CHR Sukcesja w Łodzi. Posiada 9 nowoczesnych, klimatyzowanych sal, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt, zarówno nagłaśniający, cyfrowy oraz ekrany jakości 4K. W repertuarze możemy odnaleźć najnowsze światowe hity, a także seanse specjalne, w tym m.in. Maratony Filmowe, Kino Konesera czy seanse dla dzieci. Na chwilę obecną można wybrać się na jeden z czternastu granych filmów w klasycznym repertuarze. 

Na terenie kina znajduje się także Helios Cafe, w którym można zaopatrzyć się w słodycze, klasyczny popcorn, napoje, a także delektować różnymi smakami aromatycznej kawy. Helios oferuje możliwość wynajęcia powierzchni na różnorodne eventy i imprezy indywidualne, grupowe jak i firmowe. 

Do kina można dojechać autobusem (linia 50, 55 oraz 77), tramwajem (linia 14, 15, 15A) czy też samochodem. Na gości czeka parking zlokalizowany w Sukcesji o liczbie około tysiąca miejsc.

W tej edycji jedną z cotygodniowych nagród będzie podwójne zaproszenie na wybrany seans, które będzie można wykorzystać w ciągu miesiąca od daty wręczenia. Na koniec edycji nasz nowy partner ufunduje także niezwykle ciekawe nagrody dla zawodników w wybranej statystyce / kategorii. O nagrodach na koniec edycji poinformujemy w przyszłym miesiącu.

Witamy w naszej drużynie!

Wszystkich uczestników ligi zachęcamy do skorzystania z oferty sieci kin Helios. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Helios Łódź.Partnerzy

R E K L A M A