Aktualności

Wszystkie działy

III liga - tabele i co dalej?

Brak zdjęcia

Prezentujemy tabele pierwszego etapu III ligi. Zobacz, jak dalej będzie przebiegać rywalizacja.

Zakończyła się pierwsza faza grupowa rozgrywek III ligi. W bieżącej edycji, rywalizacja w najniższej klasie rozgrywkowej jest wyjątkowo interesujaca - zarówno z powodu dużej liczby uczestniczących ekip, jak i poziomu sportowego, który prezentują zwłaszcza nowe teamy, które dopiero co dołączyły do rodziny CNBA. Dość powiedzieć, że o awansie do grupy finałowej z trzeciego miejsca w grupie A zdecydował konkurs rzutów wolnych w poprzedniej kolejce w spotkaniu Dream School z TT PSC. Z kolei "mała tabelka", która decydowała o miejscach 1-3 w grupie B, pokazała, że pierwszy zespół dzielą od trzeciego - zaledwie 2 "małe oczka", czyli 1 kosz z gry... Tabele końcowe pierwszej fazy wyglądają następująco:

GRUPA A:
1. ŁDZ ALL STARS
2. Space Dżem
3. Dream School
4. TT PSC
5. Dipol Old Stars
6. Rozjuszone Leniwce II
7. Bobry Bimbru

GRUPA B:
1. Wataha
2. Mocni Razem
3. Wiśniowa Góra
4. Jack Daniels Bad Boys
5. Aesthetic Lions II
6. Tarmak by Decathlon

Zgodnie z załącznikiem do regulaminu, drużyny po pierwszej fazie zostaną teraz podzielone na dwie grupy: finałową oraz rywalizującą o miejsca 7-13. W grupie finałowej znajdą się po 3 najlepsze drużyny z dotychczasowych grup A i B. Wyniki meczów pomiędzy zespołami, które znajdą się w tej samej grupie, zostaną zaliczone do drugiej fazy.

Tabele początkowe drugiej fazy grupowej

Grupa finałowa (wszyscy po 2 mecze):
1. ŁDZ ALL STARS 4 pkt
2. Wataha 3 pkt (+1)
3. Mocni Razem 3 pkt (0)
4. Wiśniowwa Góra 3 pkt (-1)
5. Space Dżem 3 pkt (-10)
6. Dream School 2 pkt

Grupa "o miejsca 7-13":
1. TT PSC 6 pkt (3 mecze)
2. Dipol Old Stars 5 pkt (3 mecze)
3. Jack Daniels Bad Boys 4 pkt (2 mecze)
4. Rozjuszone Leniwce II 4 pkt (3 mecze)
5. Aesthetic Lions II 3 pkt (2 mecze)
6. Bobry Bimbru 3 pkt (3 mecze)
7. Tarmak by Decathlon 2 pkt (2 mecze)

Terminarz pozostałych meczów III ligi

Tydzień VIII (16-18 kwietnia)
TT PSC - Aesthetic Lions II (wtorek 18:30)
Dipol Old Stars - Tarmak by Decathlon (wtorek 18:30)
Rozjuszone Leniwce II - Jack Daniels Bad Boys (wtorek 19:40)
Bobry Bimbru - Jack Daniels Bad Boys (czwartek 18:30)
Dream School - Wataha (czwartek 18:30)
Dipol Old Stars - Aesthetic Lions II (czwartek 19:40)
ŁDZ ALL STARS - Mocni Razem (czwartek 20:50)
Space Dżem - Wiśniowa Góra (czwartek 20:50)

Dokładne terminy następnych tygodni opublikujemy po zakończeniu fazy grupowej w I i II lidze. Na razie jedynie terminarz ogólny, zakładający poszczególne tygodnie rozgrywkowe.

Tydzień IX (23-25 kwietnia)
ŁDZ ALL STARS - Wiśniowa Góra
Space Dżem - Wataha
Dream School - Mocni Razem

Tydzień X (7-9 maja)
ŁDZ ALL STARS - Wataha
Space Dżem - Mocni Razem
Dream School - Wiśniowa Góra
TT PSC - Tarmak by Decathlon
Bobry Bimbru - Aesthetic Lions II

Tydzień XI (14-16 maja)
PÓŁFINAŁ I
PÓŁFINAŁ II
Dipol Old Stars - Jack Daniels Bad Boys
Rozjuszone Leniwce II - Aesthetic Lions II
Bobry Bimbru - Tarmak by Decathlon
Rozjuszone Leniwce II - Tarmak by Decathlon

Tydzień XII (21-23 maja)
TT PSC - Jack Daniels Bad Boys
FINAŁ
o 3. miejsce
o 5. miejsce
o 7. miejsce
o 9. miejsce
o 11. miejsce



Partnerzy

R E K L A M A