Aktualności

Wszystkie ligi

Kandydaci do obrońcy roku!

Kandydaci do obrońcy roku!

Kto zostanie najlepszym defensorem ostatniej edycji?

Przedstawiciele drużyn mogą głosować poprzez:
- wysłanie maila na stowarzyszenie.cnba@gmail.com
- wysłanie smsa na nr 502 202 254
- wysłanie wiadomości poprzez profil CNBA
- wstawienie swoich typów w komentarzu pod postem z kandydaturami zawodników z odpowiedniej ligi.
Koniec głosowania - środa (25.05.2022) o godzinie 22:00

Przedstawiciele mają 48 godzin na wybranie trzech najlepszych graczy, wskazując ich na miejscu pierwszym, drugim lub trzecim - w tej fazie nie można głosować na gracza ze swojego zespołu. W razie braku wskazania trzech zawodników, weźmiemy pod uwagę wskazanie jednego lub dwóch miejsc (nie wszystkie możliwe punkty zostaną przyznane).

Oto kandydaci zgłoszeni przez swoje zespoły:

Superliga
Eko-Bio Basket Squad Łukasz Sil
Cykliners Piotr Ziółkowski
Euro Seven Mariusz Gaj
ButyNieGrają Dominik Jędrzejewski
Razem Ponad Tonę Szymon Wróbel
Z Kimś Mateusz Staniaszek
Komary Jonathan Ihenacho 
Umed Basket Jakub Łącki
Bad Boys Jakub Mazurowicz
I liga
Eko-Bio Basket Squad II Marcin Michalski
King Broker Jarosław Opłatek
Zimna Zalewajka Igor Walczak
Do Przodu Paweł Fiuczek
The Pindolls Piotr Abramczyk
Sędziejowicki Basket Michał Krawczyk
WOW-Jak Oni Pięknie Grają Maciej Szkudlarek
OVOO Przemysław Kacperek
Mocni Razem Tomasz Kaźmierczak
Gentlemen Rafał Brzeziński
POS Patryk Wojciechowski
Ball Dont Lie Aleksander Muszyński
Rozjuszone Leniwce Piotr Kozakiewicz
Rozjuszone Leniwce II Piotr Lewandowski
MAT Piotr Kuta
II liga
Ceglaże Marcin Dudkiewicz
YBP Łódź Brondon Kondji
NKOTC Maciej Rakowski
TAMIZO. Radosław Gwadera
Wiśniowa Góra Łukasz Sygitowicz
Looney Squad Kamil Włodarczyk 
Chechło Drinkign Team Tomasz Kęska
Blazersi Damian Tkaczyk
All4One Mateusz Głowacki
Eudezet Heat Mariusz Marciniak
Wataha Marcin Trzeciak
FJ Slackers Piotr Pacyna
And One Maksymilian Bednarek 
III liga
70s Hubert Pietrzak
NKOTC II Marek Foryś
Rozjuszone Leniwce III Robert Podgórski
Shaqtin a fool Norbert Gajda
Umed Bullets Serkan Uslu
Crossbasket Piotr Toma 
TT PSC Tomasz Szumko
Weaver Webers Artur Tomaszewski



Partnerzy

R E K L A M A