Aktualności

Wszystkie działy

Lista wyróżnionych po 4. tygodniu

Lista wyróżnionych po 4. tygodniu

Poznaj najlepszych graczy tygodnia.

Nagrodę MVP dla najskuteczniejszego gracza odbierze Adrian Stadnicki, który osiągnął eval równy 38 (23 punkty, 19 zbiórek, 4 asysty i 3 przechwyty) w wygranym przez jego drużynę - ŁDZ All-Stars, spotkaniu przeciwko Slackers. Dodajmy na marginesie, że rekordowym meczu, bowiem Gwiazdy rzuciły w nim aż 125 punktów pobijając o całe 9 oczek zdobycz drużyny Z Kimś, także z tego sezonu. 
Za Wyczyn tygodnia postanowiliśmy nagrodzić Alicję Bednarek, zawodniczkę drużyny Gentlemen, która w wygranym meczu przeciwko Rozjuszonym Leniwcom (78:52) trafiła wszystkie swoje rzuty za trzy, a było ich aż 4. Ala zdobyła łącznie 26 punktów, pozostając niemalże bezbłędna (9/10 z gry), niebywale przyczyniając się tym samym do sukcesu Dżentelmenów. Czy 26 punktów nie jest to przypadkiem rekord CNBA w liczbie punktów zdobytych przez kobietę? Sprawdzimy to w annałach. 

Do tytułu Bohatera Tygodnia nominowaliśmy Wojciecha Pokorę, Michała Gałaja oraz Artura Szczotarskiego, którzy od najbliższej niedzieli od godz. 18 do najbliższego wtorku do godz. 18 będą zbierać Wasze głosy pod postem na naszym profilu facebookowym. 

Wojciech Pokora, nasz bardzo doświadczony statystyk, gracz (wszak leczący kontuzję), zapaleniec ligi CNBA, znający na pamięć wszystkich graczy i ich numery na koszulkach, pokazał wielką klasę ratując nas przed brakiem statystyk z meczów czwartkowych robiąc je w domu z nagrań z kamery CNBA. Dziękujemy! 

Michał Gałaj z drugoligowego zespołu Mocni Razem trafiał jak Steph Curry trójki w meczu przeciwko UMed Bullets, nawet te z ósmego metra przy pełnym kryciu. Tak się rozbawił, że trafił ich aż 6 na 10 prób, co jest całkiem imponującym wyczynem. Tak, jego drużyna wygrała. 

Artur Szczotarski z trzecioligowych Blazersów przyczynił się bohatersko do wygranej przeciwko Młodym Gniewnym robiąc klasyczne double-double (18 punktów, 15 zbiórek), osiągając eval równy 31, trafiając 8/11 rzutów z gry. Najciekawszego jest to, że gdy Artur był na boisku jego drużyna wyszła na prowadzenie, by chwilę później odjechać przeciwnikom na kilkanaście punktów. "MVP, MVP!" krzyczeli koledzy z drużyny, organizatorzy bili brawo. 

Nagroda przypadnie zawodnikowi (zawodniczce), który (która) zdobędzie największą liczbę Waszych ważnych głosów (ważny głos jest wówczas, gdy zostanie on oddany przez osobę lubiącą naszą stronę na FB i dalej zgodnie z instrukcjami podanymi w poście z głosowaniem).  

W nagrodę Adrian, Alicja oraz wybrany przez Was Bohater Tygodnia dostanie od naszego partnera księgarni sportowej Labotiga.pl - książki o tematyce koszykarskiej. Gratulujemy wyróżnionym!Partnerzy

R E K L A M A