Aktualności

Wszystkie działy

Money Time II zalicza "setkę"

Money Time II zalicza

Dużo punktów w ostatniej kolejce CNBA.

Trzecioligowy Money Time II stał się kolejnym zespołem, który przekroczył granicę 100 punktów. W zeszłym tygodniu było kilka zespołów, które również zbliżyły się do trzycyfrowego wyniku. 

Drugi zespół Money Time rozgrywa bardzo dobry sezon - na swoim koncie ma 4 zwycięstwa i tylko jedną porażkę. W minionym tygodniu rozgrywkowym dali strzelecki pokaz, ale warto odnotować wszechstronny występ Tomasza Kęski - 14 punktów, 10 przechwytów, 8 zbiórek, 7 asyst i sto procent celnych rzutów z gry.

Ponownie ciekawie było na parkietach drugoligowych, gdzie The Pindolls pokonali drugi skład Rozjuszonych Leniwców jednym punktem. Paweł Kosiewicz z "Różowych" zdobył 21 punktów i walnie przyczynił się do drugiej wygranej drużyny w sezonie. Dzięki temu zespół zachował jeszcze szansę na grę w najlepszej ósemce. W dodatku ich bezpośrednim przeciwnikiem w walce o miejsce w playoff są właśnie wspomniane Leniwce.

Gentlemen po powrocie do I ligi idą jak burza - po ostatnim zwycięstwie z Mosquitos znajdują się na fotelu lidera grupy A. Piotr Szewczyk był cichym bohaterem meczu, notując na swoim koncie 15 punktów i 6 zbiórek. Po przeciwnej stronie parkietu zabrakło wsparcia dla Wojciecha Pietrakiewicza - prócz niego tylko trzech graczy zdobyło punkty.
Trening strzelecki urządzili sobie gracze MATu - co prawda pojawili się tylko w pięcioosobowym składzie, jednakże nie było to przeszkodą w skutecznej grze. Arkadiusz Karkocha rzucał jak szalony - trafił aż 10 z 18 prób z dystansu, zdobywając łącznie 35 punktów. Przeciwnikom zabrakło zbiórek, a jedną z przyczyn porażki należy upatrywać w skuteczności - wpadł im tylko co trzeci rzut z gry.

W najciekawszym spotkaniu Superligi All4One pokonało studentów z Uniwersytetu Medycznego 53:48. Dla podopiecznych Piotra Niewiadomskiego był to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami Uczelni Medycznych, które odbyły się w weekend w Łodzi. Michał Zalewski zdobył 21 punktów, prowadząc swoją ekipę do drugiego zwycięstwa w tej edycji

Najbliższe mecze zostaną rozegrane we wtorek i czwartek (wyjątkowo bez środy) w godz. 18:30 - 22:00.

Więcej informacji na stronie www.cnba.pl.  

Organizator: CNBA
Partnerzy: Urząd Miasta Łodzi, Kino Helios Sukcesja, agencja reklamowa Zet Kreska, labotiga.pl – księgarnia internetowa, Break.Expert, Centrum Medyczne „Przychodnia Łódź, agencja reklamowa Studio W, KS Społem Łódź. Partnerzy

R E K L A M A