Aktualności

Wszystkie działy

MVP pierwszego tygodnia

MVP pierwszego tygodnia

Tydzień debiutantów - MVP 1. kolejki

Najlepszym zawodnikiem Superligi w 1. kolejce okazał się debiutant w lidze CNBA - Sebastian Ferenc z drużyny "Z Kimś". O jego występie pisaliśmy już w podsumowaniu kolejki. Dodamy jedynie, że były gracz NCAA zanotował 34 punkty i 8 zbiórek. Niewiele słabszą linijką statystyczną popisał się Bartłomiej Szczepaniak z M-Stylu (35 punktów i 6 asyst), ale MVP w danej lidze może być tylko jeden ;)

Nagrodę za MVP I ligi także zdobywa debiutant, a może bardziej beniaminek. Co prawda nie w całej CNBA, ale w I lidze. Drużyna NaSzybko Team bardzo szybko przesuwa się ku górze naszej ligowej hierarchii, a rywalizację na zapleczu Superligi rozpoczęli od efektownego pokonania Zimnej Zalewajki. Indywidualnie najlepszy wynik zanotował Adrian Dyszkiewicz, zdobywając 25 punktów i notując po 8 zbiórek i asyst.

Na wyróżnienie wśród graczy II i III ligi najbardziej zasłużył z kolei Wojciech Wojciechowski, reprezentujący Polską Organizację Sportową. Jego zespół co prawda nie zdołał pokonać Wiśniowej Góry, ale double-double w postaci 12 punktów i 11 zbiórek było najlepszym wynikiem w tym tygodniu.

MVP 1. tygodnia (25-27 września)
Superliga: Sebestian Ferenc (Z Kimś)
I liga: Adrian Dyszkiewicz (NaSzybko Team)
II-III liga: Wojciech Wojciechowski (POS)

W 40. edycji CNBA, nagrodami dla MVP tygodnia będą vouchery od All Star Klubokawiarni oraz upominki od organizatorów CNBA (m.in.: książki o tematyce koszykarskiej oraz koszulki firmy Spalding)Partnerzy

R E K L A M A