Aktualności

Osiągnięcia

MVP tygodnia

MVP tygodnia

Oto zawodnicy, którzy zaprezentowali najwyższą formę w minionym tygodniu.

Za nami pierwsza kolejka 39. edycji CNBA, a zatem czas na nagrodzenie pierwszych MVP.

Najlepsi zawodnicy każdego tygodnia w Superlidze otrzymywać będą czapki, ufundowane przez firmę Matshop.pl. Pierwszym zwycięzcą został gracz Danaku - Tomasz Pamuła. Choć jego drużyna po zaciętym meczu uległa Multibondowi 43:48, to zaliczył on m.in.: 9 punktów, 14 zbiórek i 3 bloki.

Nagrodami dla najlepszych w I lidze są vouchery od kolejnego naszego partnera - All Star Klubokawiarni. Laureatem w pierwszym tygodniu został debiutujący w lidze CNBA zawodnik Uniwersytetu Medycznego Karol Pietruszka. Double-double (12 punktów i 11 zbiórek) w swoim pierwszym w karierze meczu w naszych rozgrywkach robi wrażenie i z zaciekawieniem będziemy spoglądać w jego statystyki w kolejnych tygodniach.

Trzecia nagroda w każdym tygodniu trafiać będzie do MVP II oraz III ligi. Upominek od firmy Spalding trafi na początek w ręce doświadczonego gracza CNBA, ale występującego w tej edycji w ekipie debiutujących w lidze Gentlemenów - Krzysztofa Frydrysiaka. Na wyróżnienie zasłużył on 14 punktami, 15 zbiórkami i 5 przechwytami, czym miał wydatny udział w inauguracyjnym zwycięstwie swojej ekipy nad zespołem Będzie Dobrze.

Wręczenie upominków najlepszym zawodnikom tygodnia nastąpi podczas jednego z najbliższych meczów danej drużyny.

MVP pierwszego tygodnia:

Superliga: Tomasz Pamuła (Danak)
I liga: Karol Pietruszka (Uniwersytet Medyczny)
II-III liga: Krzysztof Frydrysiak (Gentlemen)
Partnerzy

R E K L A M A