Aktualności

Wszystkie działy

MVP tygodnia - Pamuła i Frydrysiak ponownie!

MVP tygodnia - Pamuła i Frydrysiak ponownie!

Oto najlepsi gracze trzeciego tygodnia rozgrywek.

W trzecim tygodniu rozegraliśmy po raz kolejny 24 mecze. Nie zabrakło efektownych występów indywidualnych, za które zostaną przyznane upominki od firmy Matshop.pl (Superliga), All Star Klubokawiarni (I liga) oraz Spalding (II, III liga).

W Superlidze nieobliczalny Danak pokonał aktualnych wicemistrzów 49:44. Wielka w tym zasługa Tomasza Pamuły, który juz drugi raz w tej edycji zgarnie nagrodę dla MVP tygodnia Superligi. Tym razem na swoje konto zanotował 19 punktów, do których dodał 11 zbiórek i po jednym bloku oraz przechwycie. Już teraz nikt nie ma wątpliwości, że trzeba wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, aby zapisać wygraną z graczami w zielonych strojach, a z tak dysponowanym podkoszowym Danak ma szansę na grę w najlepszej czwórce.

W I lidze dwóch zawodników uzyskało taki sam wskaźnik eval wynoszący 23. Jednakże stało się to w bezpośrednim pojedynku pomiędzy Sport Ekspertem a Quriersami górą okazali się ci pierwsi, dlatego nagroda wędruje do Filipa Mrozowskiego. Trafił on wszystkie sześć prób za dwa punkty, a do tego dodał 6 zbiórek, 3 przechwyty i 2 asysty. Dzięki tej wygranej Sport Ekspert cały czas liczy się w walce o playoffs i powrót do Superligi, w której grali przez wiele ostatnich lat.

Bezpośrednio przed meczem z Gentlemen zawodnikowi Lucky Losers - Piotrowi Pacajowi - wręczyliśmy nagrodę za najlepszy występ w drugim tygodniu. Kilkadziesiąt minut później okazało się, że najlepszym graczem trzeciego tygodnia okazał się Krzysztof Frydrysiak z przeciwnej strony parkietu. Po raz drugi wejdzie w posiadanie upominku od firmy spalding. a to wszystko dzięki evalowi wynoszącemu 32, na który złożyło się double double w postaci 14 punktów i aż 16 zbiórek.

MVP III tygodnia (6 - 8 marca):

Superliga: Tomasz Pamuła (Danak)
I liga: Filip Mrozowski (Sport Ekspert)
II-III liga: Krzysztof Frydrysiak (Gentlemen)Partnerzy

R E K L A M A