Aktualności

Wszystkie działy

Nadrabiamy zaległości ... wszyscy!

Nadrabiamy zaległości ... wszyscy!

Najwyższa pora na nadrobienie zaległości.

Dziewiąty tydzień rozgrywek oznacza, że nieubłaganie zbliżamy się do końca XL edycji CNBA. Pora więc na nadrobienie zaległości. A zaległości mają zarówno organizatorzy, jak i część drużyn (większość nawet, bo aż 27 ekip!). My w najbliższych dniach postaramy się wręczyć wszystkie zaległe nagrody dla MVP poszczególnych tygodni rozgrywkowych. Upominki wręczymy osobiście lub też będą na Was czekały przy stolikach sędziowskich.

Przedstawicieli drużyn z kolei prosimy o uregulowanie zobowiązań finansowych względem CNBA. Chodzi zarówno o braki we wpłatach wpisowego, jak i zaległe opłaty za faule techniczne. Informacje o dłużnikach znajdować się będą przy protokołach i należy je uregulować PRZED MECZEM u organizatorów lub w u statystyków.

ZALEGŁOŚCI FINANSOWE WZGLĘDEM CNBA (stan na 27.11):

mecze wtorkowe:
OVOO - faul techniczny
Sport Ekspert - faul techniczny
Hycom Basket Squad - 2 x faul techniczny
Danak - faul techniczny
Sharks - wpisowe, 4 x faul techniczny
Z Kimś - faul techniczny
Surchem-Brukland - wpisowe
Los Parkiet Cykliners - faul techniczny
Aesthetic Lions II - wpisowe
Będzie Dobrze - faul dyskwalifikujący, faul techniczny
PiS - 2 x faul techniczny

mecze środowe: 
Zimna Zalewajka - wpisowe
ŁDZ Heat - faul techniczny
NaSzybko Team - faul techniczny
POS - wpisowe, faul techniczny
Dynamity - faul techniczny
Tarmak - wpisowe

mecze czwartkowe:
Elbudplast - wpisowe, faul dyskwalifikujący
Euro Seven - wpisowe
Hycom Basket Squad II - wpisowe, faul techniczny
M-Styl - faul techniczny
KB-Adwokaci - wpisowe, 3 x faul techniczny
BKS LALALILO - wpisowe, faul techniczny
Dzikie Świnie - 3 x faul techniczny
Aesthetic Lions - nowy zawodnik, faul dyskwalifikujący, 2 x faul techniczny
Gentlemen - 2 x faul techniczny

NAGRODY MVP DO WRĘCZENIA:

mecze wtorkowe:
Superliga - 6. kolejka: Jakub Borowski - Hycom Basket Squad 
Superliga - 7. kolejka: Łukasz Sil - Hycom Basket Squad
Superliga - 8. kolejka: Jakub Borowski - Hycom Basket Squad 
Superliga - 2. kolejka: Maciej Morawski - Danak 
Superliga - 5. kolejka: Tomasz Pamuła - Danak
Superliga - 4. kolejka: Kuba Orłowski - Z Kimś 
--
I liga - 6. kolejka: Radosław Gwadera - Quriers
I liga - 2. kolejka: Dariusz Kiedrzyński - Ball dont lie 
I liga - 7. kolejka: Dariusz Kiedrzyński - Ball dont lie 
--
II-III liga - 5. kolejka: Łukasz Goździk - PiS

mecze środowe:
II-III liga - 4. kolejka: Jakub Hańćka - Looney Squad 
I liga - 5. kolejka: Radosław Suwalski - CDN 
--
II-III liga - 1. kolejka: Wojciech Wojciechowski - POS 
II-III liga - 8. kolejka: Rafał Borkowski - POS 
II-III liga - 6. kolejka: Daniel Sędłak - Tarmak by Decathlon
II liga - 7. kolejka: Daniel Sędłak - Tarmak by Decathlon

mecze czwartkowe:
I liga - 3. kolejka: Marcin Rydlewski - BKS LALALILO
I liga - 8. kolejka: Marek Jędrzejewski - Gromar Bad Boys  



Partnerzy

R E K L A M A