Aktualności

Wszystkie działy

Nagrody czwartego tygodnia

Nagrody czwartego tygodnia

Zobaczcie kto został nagrodzony za zeszły tydzień.

Matshop.pl dopiero w czwartej kolejce poczuł smak zwycięstwa w obecnej edycji. Pokonali Danak 61:44, a świetną formę pokazał Remigiusz Kamiński. Na swoim koncie zapisał 16 punktów, 18 zbiórek, 6 asyst oraz 2 przechwyty. Do tego wysoka skuteczność rzutów z gry i tym samym najwyższy eval spośród kilkuset zawodników ubiegłego tygodnia. W nagrodę za MVP kolejki popularny "Remek" otrzyma voucher do All Star Klubokawiarni.

W zeszłym tygodniu byliśmy świadkami wielu imponujących występów, jednakże naszym zdaniem najciekawszy z nich należy do zawodnika Sharksów. W meczu ze zmotywowanymi, niezwykle groźnymi i aspirującymi do zdobycia tytułu KB-Adwokatami, Krystian Małoń był nie do powstrzymania w strefie podkoszowej. Dzięki swojej postawie zostanie nagrodzony "wyczynem tygodnia". Osiem celnych rzutów z gry na dziewięć oddanych, łącznie 16 punktów, 15 zbiórek, 3 asysty i jeden przechwyt robią wrażenie. Rekiny wygrały ostatecznie 62:55 i razem z czterema innymi drużynami mają bilans 3 zwycięstw i jednej przegranej. Za ten występ otrzyma podwójne zaproszenie do kina Helios w Łodzi.

Tym razem Rafał Wolski wykonał bardzo dużo efektownych zdjęć i dzięki temu wszyscy kibice mogli wybrać najciekawsza fotografię spośród trzech nominowanych. W wyniku głosowania zwyciężyło ujęcie, na którym Michał Kuźmiński został uwieczniony w efektownym locie do kosza, będąc krytym przez obrońcę. Dzięki temu Michał (i również współtwórca zamieszania, czyli Rafał Wolski) otrzymają upominki od organizatorów ligi.

Gratulujemy udanych występów i uwiecznionych zmagań na parkietach hali KS Społem. Dziękujemy All Star Klubokawiarni oraz Kinu Helios w Łodzi za ufundowanie większości nagród. Partnerzy

R E K L A M A