Aktualności

Wszystkie działy

Nagrody drugiego tygodnia

Nagrody drugiego tygodnia

Zobaczcie kto został wyróżniony w drugim tygodniu rozgrywkowym.

MVP tygodnia został... ponownie Radosław Gwadera (Tamizo.), który zapisał się w historii ligi notując aż 42 zbiórki! Dodał do tego 14 punktów, 5 bloków i3 przechwyty a jego eval w meczu z Sędziejowickim Basketem wyniósł aż 49! Koszykarski upominek zostanie wręczony przed najbliższym spotkaniem.

Bohaterem Publiczności został wybrany Tomasz Sińczak z zespołu Z Kimś. Po emocjonującym meczu jego ekipa wygrała z obrońcami tytułu, a duża w tym zasługa zawodnika z nr 25. W tej kategorii przyznaliśmy wyróżnienie dla Karoliny Bebniarek oraz Martyny Martyki z Tarmak by Decathlon, które zagrały łącznie aż 47 minut w spotkaniu III ligi. Zdobyły także sporo głosów. Nagrodę w postaci vouchera na swoje usługi ufundowała All Star Klubokawiarnia.

Występ tygodnia należał do Daniela Wiewiórskiego z zespołu Ciąg Dalszy Nastąpił. W wygranym spotkaniu ze spadkowiczem Superligi, zanotował 31 punktów, 6 zbiórek, 4 asysty oraz aż siedmiokrotnie wymuszał faule przeciwników. Wejdzie on w posiadanie podwójnego zaproszenia ufundowanego przez naszego nowego partnera - kina Helios w Łodzi!

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy kinie Helios oraz All Star Klubokawiarni za ufundowanie nagród. Partnerzy

R E K L A M A