Aktualności

Wszystkie działy

Nagrody piątego tygodnia

Nagrody piątego tygodnia

Zobacz, kto otrzyma małe upominki za zeszły tydzień.

Docieramy powoli do półmetka rozgrywek. Jak co tydzień nagrodzimy uczestników, którzy wyróżnili się podczas zmagań na parkietach, jak i swoją postawą pokazują, co to znaczy dobra zabawa i wsparcie swoich kolegów.

Najlepszym graczem tygodnia został wybrany Przemysław Kacperek z pierwszoligowego zespołu OVOO. Jego zespół idzie jak burza przez trwające rozgrywki, wygrywając mecze średnio różnicą ponad 22 punktów. W meczu przeciwko Sędziejowickiemu Basketowi popularny "Słońce" zdobył 29 punktów, trafiając 13 z 16 rzutów z gry. Do swojego dorobku dołożył 8 zbiórek i aż 5 przechwytów. To wszystko złożyło się na najwyższy eval spośród wszystkich zawodników i wyniósł aż 39! W nagrodę otrzyma voucher do All Star Klubokawiarni.

Paula Kubiak (Los Parkiet Cykliners) od wielu lat aktywnie uczestnicy w lidze, jako zawodniczka grająca niedawno w Superlidze, a obecnie jako trener i jeden z największych kibiców. Na mecze przychodzi ze swoją najmłodszą pociechą podświadomie zaszczepiając zainteresowanie sportem. Paula została wybrana przez kibiców Bohaterem Publiczności i w nagrodę otrzyma książkę o tematyce koszykarskiej. Będzie mogła czytać swojemu dziecku "sportową bajkę" na dobranoc.

Jeśli chodzi o wyczyn tygodnia było wielu zawodników, którzy pokazali pełen wachlarz umiejętności i skuteczności. Warto wymienić tutaj choćby Adama Steglińskiego (Multibond), który zdobył 23 punkty trafiając ponad 80% swoich prób z gry czy też Piotra Sobeckiego (OVOO), któremu zabrakło jednej asysty do triple double. Uznaliśmy jednak, że wyczyn tygodnia należy do Rafała Mataśki z drużyny Dipol Old Stars, który wrócił po zabiegu i poprowadził swój zespół do wygranej z Rozjuszonymi Leniwcami II. 20 punktów, 16 zbiórek i wysoka skuteczność rzutów z gry, a także skuteczna ochrona "pomalowanego" pozwoli mu wejść w posiadanie podwójnego zaproszenia do Kina Helios w Łodzi.


Dziękujemy All Star Klubokawiarni oraz Kinu Helios w Łodzi za ufundowanie nagród.Partnerzy

R E K L A M A