Aktualności

Wszystkie działy

Nagrody za 6. i 7. kolejkę

Nagrody za 6. i 7. kolejkę

Przed nami święta, zatem, by móc ze spokojem biesiadować, nadrabiamy zaległości i przedstawiamy listę nagrodzonych osób z ostatnich dwóch kolejek.

Szósty tydzień rozgrywek:

Nagrodę MVP dla najskuteczniejszego gracza odebrał zawodnik UMED Bullets Billy Isiani, który w wygranym przez Pociski meczu przeciwko Lucky Loosers rzucił 25 punktów trafiając 12 z 19 rzutów z gry, dodając do tego 10 zbiórek i notując aż cztery przechwyty. Uzyskany przez Billy’ego eval równy 34 pozwoli mu udać się z voucherem na pyszną pizzę do naszego partnera All Star Klubokawiarnię.

Bohaterem Tygodnia został sędzia z województwa świętokrzyskiego Piotr Adamczyk. Scyzoryk z Kielc przyjechał do Łodzi, by sprostać niełatwemu zadaniu prowadzenia meczy ligi CNBA. Piotr Adamczyk z uśmiechem na twarzy oddawał same dobre decyzje na placu boju i dzięki temu zyskał przychylność całej społeczności facebookowej ligi CNBA, która poprała jego kandydaturę w głosowaniu. Piotr w nagrodę może zatrzymać nasze „pasiaki”, w których sędziował mecze ligi CNBA. 

Wybór nagradzanego podwójnym zaproszeniem do kina Helios w Łodzi Wyczynu Tygodnia nie przyszedł łatwo. Braliśmy pod uwagę wiele fantastycznych występów z szóstego tygodnia rozgrywek. Dariusz Królicki z BKS Lalalilo rzucił 18 punktów, w tym 5/6 za trzy. Czterech zawodników FJ Slackers zanotowało powyżej 10 punktów. Zastanawialiśmy się także czy tej nagrody nie przyznać świetnie grającemu Arturowi Czarnocie ze Space Dżem, który rzucił 14 punktów (6/6 z gry) i zebrał 14 zbiórek. Jednak nasz wybór padł na Jakuba Lisowskiego z Euro Seven, który poprowadził swoją drużynę do pierwszego zwycięstwa w Superlidze i to nad M-Stylem. „Lisek” trafiał bardzo trudne rzuty, wziął ciężar gry na swoje barki w kluczowych momentach meczu i zanotował 20 punktów, w tym aż sześć celnych trafień za trzy. 

Siódmy tydzień rozgrywek:

MVP siódmej kolejki ligi CNBA został Patryk Sadowski, gracz trzecioligowej drużyny Space Dżem. Patryk w meczu przeciwko Do Przodu zdobył aż 39 punktów kończąc spotkanie ze wskaźnikiem przydatności, tzw. evalem, równym 42. Co więcej, jego Space Dżem rzucił aż 101 punktów swoim przeciwnikom, dołączając do elitarnej grupy drużyn, którym udała się sztuka przekroczenia bariery 100 oczek w jednym meczu. Patryk Sadowski za swój wyczyn w nagrodę dostanie voucher do All Star Klubokawiarni.

Waszym bohaterem został Andrzej Wierzyński z drugoligowego All4One, który w przegranym meczu z Looney Squad rzucał i rzucał i rzucał i trafić nie mógł za trzy, jednak po kilku (a może kilkunastu) próbach w końcu trafił i z uśmiechem na twarzy i z poczuciem spełnionego obowiązku mógł zejść z parkietu. Dla takich chwil gramy w koszykówkę. Andrzej w nagrodę będzie mógł sobie wybrać książkę ze stosu w biurze organizatorów ligi. 

Pisząc o wyczynie, nie możemy zapomnieć o Sebastianie Ferencu ze Z Kimś, który w wygranym meczu przeciwko Los Parkiet Cykliners (de facto bardzo ciekawym i zaciętym) rzucił 33 punkty prezentując kapitalną formę, zachwycając kibiców kilkoma efektownymi akcjami. Sebastian trafił też ważne punkty pieczętując wygraną swojej drużyny tym samym zasmucając zawodników „szlifujących tu parkiet cyklinarką”. Sebastian będzie mógł wybrać się Z Kimś do kina Helios.

Gratulujemy wyróżnionym!

Dziękujemy naszym partnerom – All Star Klubokawiarni oraz kinu Helios z Łodzi za ufundowanie nagród.



Partnerzy

R E K L A M A