Aktualności

Wszystkie ligi

Nagrody za 9. tydzień

Nagrody za 9. tydzień

Przed przerwą na majówkę byliśmy świadkami kilku ciekawych występów indywidualnych.

Nagrodę MVP dla najskuteczniejszego gracza odbierze Przemysław Kacperek z pierwszoligowej drużyny OVOO, który w ćwierćfinałowym meczu przeciwko Zimnej Zalewajce rzucił 23 punkty, z czego aż czterokrotnie trafiając "trójki" notując wskaźnik przydatności („eval”) równy 33. Przemek wybierze się na pyszną pizzę do naszego partnera All Star Klubokawiarnię. Warto jeszcze dodać, że dla "Słońca" jest to druga taka nagroda w tym sezonie. Pierwszy raz został MVP po 5. kolejce rozgrywkowej (29 punktów i 39 eval). Brawo, Przemek!


Wybór nagradzanego dwoma biletami do kina Helios Wyczynu Tygodnia, jak zwykle, nie przyszedł łatwo, jednak kapituła ds. nagród ligi CNBA była pod największym wrażeniem gry Adama Steglińskiego z Multibondu. Adam w meczu przeciwko obecnym mistrzom CNBA - Elbudplastowi - rzucił 15 punktów (6/9 z gry) odgrywając kluczową rolę w arcyważnej wygranej dla jego drużyny marzącej o pierwszej czwórce Superligi, a później o Wielkim Finale. 

Do tytułu Bohatera Tygodnia nominowaliśmy Bartłomieja Szczepaniaka, Marcina Rydlewskiego oraz Patryka Kołodziejczaka, którzy od piątku 3 maja od godz. 10 będą zbierać Wasze głosy pod postem na naszym profilu facebookowym. Bartek z M-Stylu zagrał niczym generał, wielokrotnie nabierając swoich przeciwników - Złych Chłopców z Gromaru - na stare koszykarskie sztuczki mając przy tym wielką satysfakcję i uśmiech na twarzy. Marcin z BKS Lalalilo wpadł na mecz ćwierćfinałowy 2. ligi dosłownie w ostatniej możliwej chwili i bez rozgrzewki przez trzy kwarty zrobił "one man show" rzucając 26 punkty Pindollsom, po czym udał się do domu zostawiając przeciwników na deskach jakby to był "kolejny nudny dzień w biurze". Patryk z Aestethic Lions pokazał niesamowitą umiejętność rzucania za trzy dziwną, jedyną w swoim rodzaju, nie do podrobienia techniką. Chłopaki z Lionsów byli pod wielkim wrażeniem, przeciwnicy (Surchem Brukland) nie wierzyli własnym oczom i przecierali je ze zdumienia. 24 punkty, sześć celnych trójek i eval równy 31 na koncie tego Pana. 

Wszyscy, którzy lubią lub polubią nasz profil na Facebooku mogą głosować na Bohatera Tygodnia do wtorku, 7 maja br., do godz. 18. 

Gratulujemy wyróżnionym!

Dziękujemy naszym partnerom –
All Star Klubokawiarni oraz kinu Helios z Łodzi za ufundowanie nagród.Partnerzy

R E K L A M A