Aktualności

Wszystkie działy

Nagrodzeni w 42. edycji (wyróżnienia tygodniowe)

Nagrodzeni w 42. edycji (wyróżnienia tygodniowe)

Wręczyliśmy ponad 30 nagród!

Oto wszyscy zawodnicy, wyróżnieni w cotygodniowych kategoriach w 42. edycji CNBA:

MVP tygodnia:

1. tydzień - Łukasz Sil (Basket Squad, Superliga) - eval 40
2. tydzień - Łukasz Sil (Basket Squad, Superliga) - eval 39
3. tydzień - Patryk Kołodziejczak (Aesthetic Lions/Medest, I liga) - eval 38
4. tydzień - Kacper Konstanty (Bad Boys OG) - eval 37
5. tydzień - Adrian Stadnicki (ŁDZ All Stars, II liga) - eval 32
6. tydzień (termin dodatkowy) - Piotr Jaczewski (Rozjuszone Leniwce II, III liga) - eval 44
7. tydzień - Przemysław Kacperek (OVOO, I liga) - eval 31
8. tydzień - Adrian Stadnicki (ŁDZ All Stars, II liga) - eval 42
9. tydzień - Piotr Lewandowski (Los Parkiet Cykliners, Superliga) / Marcin Rydlewski (BKS Lalalilo, I liga) - eval 33
10. tydzień - Piotr Kuta (Matshop.pl, I liga) - eval 40
11. tydzień - Kamil Gabara (Bad Boys OG, III liga) - eval 32

Wyczyn Tygodnia:

1. tydzień - Władysław Tarnowski (DYNAMITY, III liga)
2. tydzień - Bartosz Sierakowski (Do Przodu, II liga)
3. tydzień - Przemysław Grabowski (Multibond, Superliga)
4. tydzień - Radosław Gwadera (Tamizo., II liga)
5. tydzień - Rafał Szubski (Ball Dont Lie, I liga)
6. tydzień (termin dodatkowy) -
7. tydzień - Bartłomiej Szczepaniak (M-Styl, Superliga)
8. tydzień - Aleksander Moszyński (PKK 99 Pabianice, III liga)
9. tydzień - Marek Jędrzejewski (Gromar Bad Boys, I liga)
10. tydzień - Jacek Kędzia (Elbudplast, Superliga)
11. tydzień - Patryk Wal i Wojciech Piera (Z Kimś, Superliga)

Bohater Tygodnia:

1. tydzień - Wojciech Piera (Z Kimś, Superliga)
2. tydzień - Dawid Ziółkowski (Sędziejowicki Basket, II liga)
3. tydzień - Alan Papis (Rozjuszone Leniwce II, III liga)
4. tydzień - Mieszko Kot (Bad Boys OG, III liga)
5. tydzień - Patryk Wal (Z Kimś, Superliga)
6. tydzień (termin dodatkowy) - 
7. tydzień - Michał Wolski (Space Dżem, III liga)
8. tydzień - Rafał Wolski (nasz fotograf)
9. tydzień - Piotr Kozakiewicz (Rozjuszone Leniwce, I liga)
10. tydzień - Dominik Jędrzejewski (Multibond, Superliga)
11. tydzień - Tomasz Jaszczak (Los Parkiet Cykliners, Superliga)

Dziękujemy All Star Klubokawiarni oraz Kino Helios Sukcesja za ufundowanie nagród.



Partnerzy

R E K L A M A