Aktualności

Wszystkie działy

Najlepsi zawodnicy 5. kolejki

Najlepsi zawodnicy 5. kolejki

Sprawdź, kto rządził w CNBA!

Najlepszym zawodnikiem pierwszego tygodnia listopada był Alan Kacperski z Buty Nie Grają Medest. Alan w meczu przeciwko Sędziejowickiemu Basketowi (wygrana Butów 84:40) rzucił 31 punktów (10/12 za 2, 3/4 za trzy), zebrał osiem piłek i uzyskał eval równy 37. 
Z kolei za Wyczyn Tygodnia kapituła CNBA uznała zawody Jakuba Zwolińskiego z Crossbasket, który w meczu z Młodymi Gniewnymi w ciągu zaledwie 24 minut rzucił 14 oczek, zebrał 17 piłek i zablokował pięciokrotnie swoich przeciwników. Brawa dla tego młodego i ambitnego gracza z 3. Ligi.

Do tytułu Bohatera Tygodnia nominowaliśmy Michała Gałaja, Filipa Nowaka oraz Michała Zalewskiego. Ten ostatni stoczył wyrównaną batalię w naszym plebiscycie, by ostatecznie wygrać zaledwie kilkonastoma głosami. Michał w meczu All4One vs. Wiśniowa Góra wziął na swoje barki odpowiedzialność za sukces swojej drużyny, punktował kiedy było trzeba i bronił skutecznie, gdy koledzy już nie mieli sił. 

W nagrodę wyróżnieni otrzymają książki o tematyce koszykarskiej ufundowane przez naszego partnera - księgarnię sportową Labitoga.pl.

Gratulujemy!Partnerzy

R E K L A M A