Aktualności

Wszystkie działy

Oto wyróżnieni uczestnicy 40. edycji

Oto wyróżnieni uczestnicy 40. edycji

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom i arbitrom za minioną edycję.

Wyróżnieni zawodnicy i drużyny 40. edycji CNBA

Superliga

Elbudplast - mistrzowie 
M-Styl - wicemistrzowie
Hycom Basket Squad - trzecie miejsce
Łukasz Sil (Hycom Basket Squad) - MVP sezonu
Rafał Szubski (Multibond) - najlepszy rozgrywający
Michał Wasilewski (Elbudplast) - MVP finału

I liga

Gromar Bad Boys - mistrzowie
Los Parkiet Cykliners - awans do Superligi
Marek Jędrzejewski (Gromar Bad Boys) - MVP sezonu
Mateusz Zagozda (Gromar Bad Boys) - najlepszy rozgrywający

II liga

Sędziejowicki Basket - mistrzowie
Surchem-Brukland, ŁDZ Heat, Aesthetic Lions - awans do I ligi
Kacper Dąbrowski (Sędziejowicki Basket) - MVP sezonu
Piotr Urban (Rozjuszone Leniwce II) - najlepszy rozgrywający

III liga

UMed Bullets- mistrzowie
Chechło Drinking Team - awans do II ligi
Daniel Sędłak (Tarmak by Decathlon) - MVP sezonu
Daniel Sędłak (Tarmak by Decathlon) - najlepszy rozgrywający

Rekordy (w jednym meczu)

Evaluation 40 – D. Sędłak (Tarmak by Decathlon)
Punkty 41 – S. Ferenc (Z Kimś)
Zbiórki 23 – R. Gwadera (Quriers), M. Jóźwiak (Ceglaże), Ł. Stokwiszewski (Chechło DT)
Asysty 12 – M. Zagozda (Gromar Bad Boys)
Przechwyty   8 – P. Wojciechowski (POS), J. Komorowski (Lucky Losers)
Bloki   6 – R. Gwadera (Quriers), Ł. Goździk (Potęga i Sława)

3. edycja CNBA3x3

Lajtowi W Obronie - mistrzowie
Sharks - wicemistrzowie
Piękni i Bestia - trzecie miejsce
Michał Wasilewski (Sharks) - MVP ligi
Adam Stegliński (Banda Rudego) - najlepszy strzelec
Adam Kikowski (Piękni i Bestia) - najlepszy strzelec zza łuku

Galeria Sław i Przyjaciół CNBA 

Konrad Lasocki
Maciej Marcjanek
M-Styl (Mariusz Gaj, Krzysztof Sztandor, Paweł Leńczuk)

Konkurs Rzutowy o sztabkę złota

Artur Kornacki - I miejsce
Marysia Złotowska - II miejsce 
Rafał Szubski - III miejsce

Ligę zorganizowało stowarzyszenie CNBA
Sponsorzy i partnerzy: URZĄD MIASTA ŁODZI, BASKETZONE.PL, ZET-KRESKA, FUNDACJA MG13, ALL STAR KLUBOKAWIARNIA, MATSHOP.PL, FORMOTIVA PHARMA NUTRITION, KS SPOŁEM, STUDIO W, FUNDACJA TESCO
Partner techniczny: SPALDING



Partnerzy

R E K L A M A