Aktualności

Wszystkie działy

Piotr Kuta z MAT Shop MVP kolejki!

Piotr Kuta z MAT Shop MVP kolejki!

W meczu z ŁDZ Heat Piotr poczuł prawdziwy żar.

Nagroda MVP przypadnie Piotrowi Kucie z MAT Shop. Jego rekordowe, w tej edycji, 38 punktów (16/30 z gry – eval 40) oraz 8 przechwytów jest jak wisienka na torcie. Piotr nie spudłował z linii rzutów wolnych (2/2), a wielu pudłuje! W nagrodę Piotr dostanie voucher na pizzę do naszego partnera All-Star Klubokawiarni. 

Wybór Wyczynu Tygodnia był bardzo trudny, ponieważ byliśmy świadkami wielu ciekawych meczów, zwłaszcza tych o stawkę. Postanowiliśmy jednak przyznać tę nagrodę Jackowi Kędzi z Elbudplastu, którego rzut półhakiem w samej końcówce meczu z M-Stylem dał jego drużynie upragniony awans do półfinałów Superligi. Kto był na meczu i widział ten rzut, przyzna rację: to był rzut na miarę półfinałów. Można skwitować, że rzutem na taśmę. W nagrodę Jacek poczyta sobie o wyczynach Kobe Bryanta (nie mamy książki o Timie Duncanie).

Do tytułu Bohatera Tygodnia nominowaliśmy tym razem Kamila Gabarę z Bad Boys OG, Adriana Lamusa z Looney Squad oraz Dominika Jędrzejewskiego z Multibondu, którzy będą zbierać Wasze głosy pod postem na naszym profilu facebookowym od godz. 18 w niedzielę 1 grudnia br. do godz. 18 we wtorek 3 grudnia. 

Kamil Gabara z Bad Boys OG – zachował się niczym prawdziwy gentleman w meczu z PKK’99 Pabianice. Po kontakcie w Kamilem, jeden z przeciwników upadł z hukiem na parkiet. Kamil, choć mógł skończyć tą akcję wejściem pod kosz, przerwał grę i z troską zadbał o życie młodego gracza z Miasta Włókniarzy. Poczekał, otrzepał z kurzu, upewnił się, że wszystko jest w porządku. Brawo, Kamil. 

Adrian Lamus z Looney Squad w trudnym meczu przeciwko OVOO (de facto wygranym przez Looney 65:57) zagrał mecz sezonu rzucając aż 27 punktów (3/6 za trzy) dodając do tego kilka asyst, parę zbiórek i dwa bloki. Całkiem niezła linijka, jak na mecz przeciwko jednym z najlepszych obrońców 1. ligi. 

Dominik Jędrzejewski z Multibondu zagrał kapitalny mecz przeciwko Rekinom. 19 punktów (trzy trójki, 7/10 z gry), 6 asyst, 5 zbiórek, 3 przechwyty i zaledwie 1 strata – to fantastyczne statystyki w jakże ważnym spotkaniu. Dzięki m.in. Dominikowi Multibond odliczył się w pierwszej czwórce Superligi i już we wtorek powalczy o wielki finał z M-Stylem.  

Nagroda w postaci ciekawej książki przypadnie zawodnikowi, który zdobędzie największą liczbę Waszych ważnych głosów (ważny głos jest wówczas, gdy zostanie on oddany przez osobę lubiącą naszą stronę na FB i dalej zgodnie z instrukcjami podanymi w poście z głosowaniem). 

Gratulujemy wyróżnionym! 

Dziękujemy naszemu partnerowi – All Star Klubokawiarni za ufundowanie nagrody.Partnerzy

R E K L A M A