Aktualności

Wszystkie działy

Poszukiwana drużyna do CNBA!

Brak zdjęcia

Pilnie poszukujemy drużyny do III ligi CNBA!

Ruszyła XLII edycja CNBA! Przez pierwsze dni mieliśmy już sporo emocji i ciekawych meczów. Niestety, zdarzyło się także bardzo nieodpowiedzialne zachowanie jednej z drużyn. Mimo wcześniejszego zgłoszenia, do rozgrywek nie przystąpił zespół Dipol Old Stars (nie wywiązując się przy okazji z obowiązku zapłaty wpisowego i wykorzystując nasze zaufanie...). W tej sytuacji pilnie poszukujemy drużyny, która chciałaby zająć ich miejsce.


PROMOCJA - drużyna, która chciałaby przystąpić do ligi, może liczyć na promocyjną kwotę wpisowego. Będzie ono niższe o 300zł od standardowej kwoty, czyli wyniesie 1300zł!

Rozważamy dwie opcje i na obie jesteśmy otwarci:

1. Przyjmujemy do III ligi drużynę na "normalnych" zasadach.

2. Przyjmujemy drużynę do III ligi "poza konkursem" i tutaj jesteśmy otwarci na dokładnie wszystkich! Może zawodnicy, którzy już w CNBA grają, są zainteresowani dodatkowymi meczami zamiast treningów. Może mamy innych znajomych z różnych zespołów CNBA, którzy chcieliby pograć trochę razem - zapraszamy. Może drużyny akademickie są zainteresowane taką formą przygotowania do rozgrywek? Taka drużyna grałaby całą edycję (wrzesień-grudzień) w III lidze, a jedyna różnica polegałaby na tym, że taki zespół nie mógłby wystąpić w finale III ligi i uzyskać awansu.

W każdym przypadku drużyna ma zapewnione rozegranie minimum 10 meczów (spotkanie I kolejki zostałoby "odrobione" w trakcie rozgrywek).

Czekamy na kontakt pod adresem e-mail koordynator@cnba.pl lub pod numerem telefonu 506 491 550. Kto pierwszy, ten lepszy!Partnerzy

R E K L A M A