Aktualności

Wszystkie działy

Poznaj najlepszych ostatniej kolejki.

Poznaj najlepszych ostatniej kolejki.

Kto królował na parkietach CNBA?

Nagrodę MVP dla najskuteczniejszego gracza otrzyma Dominik Jędrzejewski z M-Stylu, który w meczu przeciwko CDN rzucił 29 punktów, zebrał 10 piłek i zanotował 5 przechwytów - eval 36. Dominik zagrał bardzo dobre zawody, zwłaszcza imponując swoim eurostepem, którym ogrywał przeciwników nie raz, nie dwa. 

Za Wyczyn tygodnia nagrodę otrzyma Adam Sadło z EuroSeven. W trudnym, wymagającym nie lada siły fizycznej meczu przeciwko Rekinom, Adam zagrał niczym generał floty powietrznej, rzucił 31 punktów, trafiając przy tym aż 6 trójek, napędzał atak, motywował kolegów. I tak, jego drużyna wygrała.  

Do tytułu Bohatera Tygodnia nominowaliśmy Adrianę Kopciuch, Patryka Wala i Rafała Kisiela, którzy od najbliższej niedzieli od godz. 18 do najbliższego wtorku do godz. 18 będą zbierać Wasze głosy pod postem na naszym profilu facebookowym. 

Ada Kopciuch zmieniła wszystkie swoje plany na wtorkowy wieczór wracając z prędkością światła ze służbowej podroży, by pomóc nam załatać luki w obsadzie sędziowskiej na CNBA. To się nazywa poświęcenie i determinacja, i ten uśmiech! Bardzo dziękujemy! 

Patryk Wal z drużyny wicemistrzów CNBA - Z Kimś, znów dominował po obu stronach parkietu. 21 punktów, 16 zbiórek, 6 asyst i 2 bloki i eval 35 to całkiem imponująca linijka statystyczna. Cyklinersi nie mogli znaleźć sposobu, by zatrzymać Patryka. Koledzy wiwatowali "MVP, MVP!", a to był jego zwyczajnie "kolejny dzień w biurze". 

Mateusz Kisiel z pierwszoligowego zespołu King Broker - zagrał kapitalnie w meczu ćwierćfinałowym przeciwko drużynie Zimnej Zalewajki. Na parkiecie był niekwestionowanym liderem, podejmował same dobre decyzje, pomimo świetnej obrony przeciwników, dzięki czemu jego drużyna mogła cieszyć się z historycznego awansu do półfinału. Ciekawe czy Mateusz i ekipa King Broker jest w stanie sprawić niespodziankę i ograć niepokonanych ŁDZ All-Stars? 

W nagrodę Dominik otrzyma voucher do All-Star Klubokawiarni, zaś Adam oraz Bohater Tygodnia po książce o tematyce koszykarskiej z księgarni sportowej Labitoga.pl

Gratulujemy wyróżnionym!Partnerzy

R E K L A M A