Aktualności

Wszystkie działy

Prezentacja drużyn 3x3

Prezentacja drużyn 3x3

Oto kilka słów od samych zespołów!

Oto krótka prezentacja zespołów, które zagrają w ramach zbliżających się lig CNBA 3x3 oraz CNBA 3x3 Women. Opis kolejnych ekip będzie zamieszczany regularnie w ciągu najbliższych kilku dni.

Brad&Brad
"B&B drużyna złożona z wychowanków Startu Łódź którzy przemierzyli Polskę całą, grali wszędzie, były epizody w reprezentacji, sukcesy w rozgrywkach regionalnych czy szkolnych. Piotr Strabanik aka Gołi - po boisku rusza sie jak motyl, kąsa jak pszczoła - zawodnik od czarnej roboty. Kamil Drelich aka Młody - najbardziej ograny ligowo zawodnik, za trzy spali, piłkę zbierze miód malina. Maciej Andrzejczak aka Biały Murzyn - z miękką kiścią, szybkim kozłem i ekstra podaniem. Rafał Rudi aka Rudy - biega, skacze, krzyczy i za trzy kosz też zdobędzie."

JUK Łódź
"Drużyna JUK Łódź złożona z graczy Startu Łódź - juniorzy młodsi. Zalewski i Kacperski grający na pozycjach obwodowych (1 i 2). Papis - Brzęczek jako gracz skrzydłowy."

Akademia Przyszłości
"Hej, poznajcię drużynę Akademii Przyszłości: Karolina, Aga, Lena, Beata i Kinga. Jesteśmy wolontariuszkami w AP i codziennie staramy się dzielić szczęście z innymi. Każda z nas prócz swoich obowiązków podziela małą pasję do koszykówki. Dlatego też chcemy wspólnie grać nie po to by zwyciężać, ale po to by czerpać z tego radość i szerzyć ja w innych. Wszyscy możemy być bohaterami!"

Gotowe na wszystko
"5 zwykłych dziewcząt z różnych środowisk, które połączyła wspólna pasja. Justyna - w pracy dba o jakość jak nikt inny, w czasie wolnym lubi układać puzzle, a na boiskunikomu nie pozwoli dostać się pod kosz. Inga - wieczny student co zadba o bezpieczeństwo w pracy, uwielbia podróżować i biegać do kontry. Jagoda - Pani architekt oraz miłośniczka kotów, niby spokojna ale lubi podczas walki wbić łokieć w żebra. Gosia - lubi namieszać w życiu i w farbach, kocha psy i trafianie trójek z dziewięciu metrów. Ola - studiuje na uniwersytecie i aktywnie żyje wyciągając dzieci z bram; rozgrywająca co mija przeciwniczki na pierwszym kroku. 5 niezwykłych dziewcząt Gotowych na wszystko!"

Już niebawem kolejne opisy.Partnerzy

R E K L A M A