Aktualności

Wszystkie działy

Przerwa w Superlidze, reszta gra dalej

Brak zdjęcia

Prosimy o zapoznanie się z bardzo ważnymi informacjami, dotyczącymi najbliższych 2 tygodni w lidze CNBA.

Wszyscy wiemy, że obecna sytuacja w Polsce, związana z pandemią koronawirusa, kwarantannami itd. jest trudna. Niesie to, co zrozumiałe, u części zawodników wątpliwości, związane z udziałem w rozgrywkach CNBA. Z jednej strony chcecie, aby rozgrywki trwały, aby móc się spotykać i cieszyć się naszym ukochanym sportem, tym bardziej, że nie wiadomo, jak długo potrwa jeszcze stan epidemii, a z drugiej strony są oczywiście obawy i problemy ze skompletowaniem składów z powodu kwarantanny części zawodników. 

Liga CNBA jest organizowana dla Was i to Wasze zdanie jest dla nas kluczowe, dlatego po zakończeniu minionego tygodnia rozgrywkowego CNBA, skierowaliśmy do wszystkich drużyn, za pośrednictwem kapitanów, pytanie, czy chcecie, aby liga zrobiła przerwę, czy mamy kontynuować rozgrywki.

Odpowiedzi, które do nas spłynęły wskazały jasno opcje, za którą opowiada się zdecydowana większość drużyn. Te odpowiedzi różniły się jednak bardzo, w zależności od ligi.

Superliga: 29% GRAMY - 71% ZAWIESZAMY
pozostałe ligi: 81% GRAMY - 19% ZAWIESZAMY

W tej sytuacji, kierując się wolą zdecydowanej większości, podjęliśmy decyzje o:
- przerwie w rozgrywkach Superligi do dnia 16 listopada
- kontynuowaniu rozgrywek pozostałych lig CNBA 

Powyższe decyzje będą obowiązywały przez najbliższe 2 tygodnie, tzn. 27-29 października oraz 3-5 listopada. Następnie CNBA ma przerwę z powodu święta - 11 listopada, które wypada w środę i wtedy podejmiemy dalsze kroki, w zależności od sytuacji epidemicznej.Partnerzy

R E K L A M A