Aktualności

Wszystkie działy

Razem dla WOŚP

Razem dla WOŚP

Wejdź w posiadanie sygnetu mistrzów 40. edycji i pomóż WOŚP!

Zapraszamy do licytacji na rzecz 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku (wzorem lat poprzednich) wystawiamy na aukcję oryginalny, srebrny sygnet, którzy otrzymali mistrzowie minionej, 40. edycji rozgrywek, czyli gracze Elbudplastu. Sygnet zaprojektowany specjalnie dla najlepszej drużyny, niedostępny w żadnym sklepie.

Sygnet zapakowany w oryginalne, niebieskie pudełko, wraz z metką zawierającą informację o próbie srebra (925) i wadze (8,89 g).

Dwa lata temu sygnet mistrzów 36. edycji został wylicytowany za kwotę 500 zł (400 zł w ramach aukcji i dodatkowe 100 zł od Pani Pauliny Pawlak). Mamy nadzieję, że w tym roku uda się przeznaczyć jeszcze większą sumę na rzecz WOŚP.

Sygnet można odebrać osobiście podczas nadchodzącej edycji CNBA, która rozpocznie się 26 lutego w Łodzi (po wcześniejszej informacji mailowej i ustalenia dnia i godz. odbioru).

Aukcja dostępna TUTAJ. Potrwa do poniedziałku, 14. stycznia, do godz. 10:39. Zapraszamy do licytacji i wsparcia tegorocznej edycji WOŚP.Partnerzy

R E K L A M A