Aktualności

Wszystkie działy

Rekin i Leniwiec MVP!

Rekin i Leniwiec MVP!

Dołącza do nich reprezentant Chechło DT.

Do grona najlepszych zawodników w Superlidze, a co za tym idzie, do grona właścicieli czapek od Matshop.pl, dołącza w tym tygodniu Robert Defeciński z zespołu Sharks. Dla Rekinów ostatnia kolejka fazy zasadniczej była bardzo istotna, gdyż tylko zwycięstwo dawało im awans do czołowej czwórki XXXIX edycji CNBA. Zadanie zostało wykonane, a sam Defeciński zdobył 18 punktów, zaliczył także 9 asyst, 3 zbiórki i 5 przechwytów.

Voucher do wykorzystania w All Star Klubokawiarni trafia tym razem do Piotra Kozakiewicza - przedstawiciela Rozjuszonych Leniwców. 17 punktów, 10 zbiórek, 5 asyst, 3 przechwyty i 2 bloki, a w efekcie EVAL na poziomie 34. Taka linijka statystyczna pozwoliła mu zostać MVP tygodnia w I lidze, a Leniwcom dała pewne zwycięstwo nad Wiśniową Górą.

Rywalizacja o upominki od Spaldinga, czyli o tytuł MVP tygodnia w II i III lidze była nieco ułatwiona, gdyż z powodu uszkodzonej kontrukcji kosza, nie odbyły się 3 mecze II ligi. W spotkaniach, które rozegrano, najlepszym graczem był przedstawiciel III-ligowego Chechło Drinking Team - Łukasz Stokwiszewski. Trudno jednak, aby było inaczej, gdy notuje się w meczu aż 21 zbiórek.

Przypominamy, że nagradzamy MVP danego tygodnia, a zatem mecze, które się nie odbyły, a będą "odrabiane" w tygodniu 8-10 maja, będą brane pod uwagę przy nagrodach MVP właśnie za ten tydzień.

MVP IX tygodnia (24-26 kwietnia)

Superliga: Robert Defeciński (Sharks)
I liga: Piotr Kozakiewicz (Rozjuszone Leniwce)
II-III liga: Łukasz Stokwiszewski (Chechło DT)Partnerzy

R E K L A M A