Aktualności

Wszystkie działy

Spalding gra dalej z nami!

Spalding gra dalej z nami!

Specjalnie dla Was przygotowano atrakcyjne oferty.

Spalding jest uznaną, międzynarodową marką, która współpracuje z najsilniejszymi i najbardziej prestiżowymi ligami na świecie, w tym m.in z hiszpańską ekstraklasą, NBA czy tez Euroligą. Od wielu lat jest partnerem również Energii Basket Ligi oraz kilku klubów na poziomie ekstraklasy oraz niższych lig. To już ósma wspólna edycja naszej współpracy z tą globalną marką, w której staramy się, aby rozgrywki były jeszcze ciekawsze, a benefity jak najbardziej widoczne dla każdego zawodnika CNBA. 

Dla wszystkich uczestników rozgrywek przygotowano specjalny rabat w wysokości -30% od wszystkich cen katalogowych ze standardowej oferty. Rabat nie obowiązuje na artykuły przecenione i obniżone. W dodatku macie okazję nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach odzież sportową, piłki czy też inne akcesoria, zwiększające komfort Waszej gry oraz treningów. 

W dziale Dokumenty zamieściliśmy cennik i katalog przygotowany na 2019 rok. W innym pliku zamieszczamy także ofertę strojów i piłek w obniżonych cenach. Jeśli chcecie złożyć zamówienie przez naszą organizację, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail (koordynator@cnba.pl) lub poprzez wiadomość prywatną na naszym profilu na facebooku. Koniecznie podajcie kod produktu (ewentualnie rozmiar lub kolor) oraz liczbę sztuk. Zbiorcze zamówienie złożymy w niedzielę 10 marca. Wasze zamówienia przyjmujemy do godziny 10:00.

Zapraszamy także do odwiedzin strony internetowej oraz profilu FB firmy Spalding.Partnerzy

R E K L A M A