Aktualności

Wszystkie działy

Spotkanie organizacyjne już w czwartek

Spotkanie organizacyjne już w czwartek

Zapraszamy o godz. 19:00 do All Star Klubokawiarni

W najbliższy czwartek (12.09.2019) zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed 42. edycją rozgrywek. W jego trakcie przedstawimy najważniejsze terminy i ustalenia związane z rozgrywkami. Przeprowadzimy losowanie grup I oraz II ligi oraz nagród w ramach naszych konkursów podczas Mistrzostw Świata w Chinach. 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00 w siedzibie partnera ligi – All Star Klubokawiarni, przy ul. Piotrkowskiej 217. Najpóźniej do spotkania organizacyjnego czekamy na Wasze prośby odnośnie terminarza – postaramy się go tak ułożyć, aby wszyscy byli zadowoleni, aczkolwiek zaznaczamy, że ze względu na liczbę drużyn i ograniczony czas rozgrywania spotkań, często nie będziemy w stanie ich zrealizować w stu procentach. Terminarz fazy grupowej planujemy opublikować najpóźniej w sobotę 14. września. 

Do jutra (poniedziałek) przyjmujemy zgłoszenia drużyn do ligi. Na chwilę obecną mamy prawie 50 zespołów.

Wszelkie zgłoszenia, prośby i pytania prosimy kierować do nas mailowo na adres koordynator@cnba.pl. Zachęcamy także do śledzenia naszego kanału na facebooku, instagramie oraz twiterzePartnerzy

R E K L A M A