Aktualności

Wszystkie działy

Sprawdź, kto błysnął na parkietach CNBA w minionym tygodniu

Sprawdź, kto błysnął na parkietach CNBA w minionym tygodniu

W przedostatniej kolejce tej edycji byliśmy świadkami kliku wspaniałych występów indywidualnych, za które przyznaliśmy nagrody.

Nagrodę MVP dla najskuteczniejszego gracza odbierze po raz drugi w tym sezonie Radosław Gwadera z drużyny .TAMIZO, który w przegranym meczu przeciwko Surchem-Brukland rzucił 23 punkty dodając do tego 23 zbiórki i notując „eval” równy 42. Radek wybierze się na pyszną pizzę do naszego partnera All Star Klubokawiarni.


Wybór Wyczynu Tygodnia, który nagradzany jest ciekawą książką o tematyce koszykarskiej był w tym tygodniu łatwy, ponieważ Łukasz Sobociński z Bobrów Bimbru rzucił rekordowe w tym sezonie 39 punktów trafiając 19 z 25 rzutów z gry i dodając do tego 12 zbiórek. Uzyskany „eval” był o jedno oczko niższy od naszego MVP kolejki – Radosława Gwadery w wyniósł „jedynie” 41. 

Do tytułu Bohatera Tygodnia nagradzanego dwoma biletami do kina Helios w Łodzi nominowaliśmy Macieja Szkudlarka, Roberta Kowalskiego i Szymona Barana, którzy zbierają Wasze głosy pod postem na naszym profilu facebookowym od godz. 20 w niedzielę do godz. 18 we wtorek. 

Maciej Szkudlarek, gracz z OVOO, zagrał kapitalnie w meczu o trzecie miejsce 1. ligi przeciwko zwaśnionym rywalom z Na Szybko rzucając im 14 punktów dodając 10 zbiórek. Gdy Maciek był na boisku, to jego drużyna zwyczajnie grała lepiej (wskaźnik +/- równy +17, choć mecz skończył się po dogrywce i rzutach wolnych). Co więcej, Maciej zszedł z boiska po piątym przewinieniu dopiero w czwartej kwarcie, co też jest jego sukcesem.

Robert Kowalski był zawodnikiem, który zagrał pierwsze skrzypce w meczu o Wielki Finał przeciwko M-Stylowi. Robert toczył niesamowite boje z rozgrywającym M-Stylu - Flavio Manieri, był motorem napędowym swojego zespołu i trafiał do kosza wtedy, kiedy jego drużyna tego potrzebowała najbardziej. 29 punktów w meczu półfinałowym superligi robi wrażenie, prawdaż? 

Szymon Baran z pierwszoligowego Surchem-Brukland w meczu, który uchronił jego drużynę przed spadkiem dając upragniony baraż z Ball Dont Lie, był na boisku alfą i omegą. Był wszędzie: biegał, skakał, trafiał, zbierał, podawał. Szymon jest jak wino – im starszy, tym lepszy. Jak to robi? Tego nie wie nikt.

Gratulujemy wyróżnionym!

Dziękujemy naszym partnerom – All Star Klubokawiarni oraz kinu Helios z Łodzi za ufundowanie nagród.Partnerzy

R E K L A M A