Aktualności

Wszystkie działy

Sprawdź, kto brylował na parkietach KS Społem

Sprawdź, kto brylował na parkietach KS Społem

Możesz jeszcze zagłosować na Bohatera Tygodnia.

Za nami pierwsze mecze 42. edycji ligi CNBA, podczas których było dużo emocji oraz kilka wartych wyróżnienia indywidualnych występów. 

Nagrodę MVP dla najskuteczniejszego gracza odbierze Łukasz Sil z drużyny Basket Squad, który w meczu przeciwko Elbudplastowi rzucił 25 punktów (9/13 z gry) dodając do tego 16 zbiórek i notując wskaźnik przydatności swojej gry („eval”) równy 40. Łukasz wybierze się na pizzę i orzeźwiającą lemoniadę do naszego partnera All Star Klubokawiarnię.

Wybór nagradzanego ciekawą książką o tematyce koszykarskiej Wyczynu Tygodnia był jednogłośny. Postanowiliśmy tym razem wyróżnić debiutującego na parkietach naszej ligi w drużynie DYNAMITÓW Pana Władysława Tarnowskiego, który postanowił wspomóc swoich kolegów z drużyny mając 70 lat. Warto także podkreślić, że Pan Władysław zagrał całe sześć minut, jednak musimy poczekać do kolejnego meczu, by mógł zdobyć swoje pierwsze punkty. Za tym wyborem przemawia również fakt, że nie możemy znaleźć w naszym archiwum ani tym bardziej nie możemy sobie przypomnieć, kiedy (i czy w ogóle) w lidze CNBA grał zawodnik o imieniu Władysław.

Do tytułu Bohatera Tygodnia nominowaliśmy Wojciecha Pierę ze Z Kimś, braci z drużyny Sędziejowicki Basket: Jakuba i Tomasza Ruteckich oraz Bartłomieja i Jacka Gruszczyńskich, jak również zawodnika Euro Seven Adama Sadło, którzy będą zbierać Wasze głosy pod postem na naszym profilu facebookowym od godz. 18 w niedzielę 29 września br. do godz. 18 we wtorek 1 października.

Wojciech Piera ze Z Kimś zagrał bezbłędnie. Trafił wszystkie swoje rzuty z gry. Nie jeden, nie dwa, lecz aż dziewięć. Łącznie w wygranym meczu przeciwko Basket Squadowi II rzucił 20 punktów, najwięcej wśród zawodników ze swojej drużyny.

Bracia Ruteccy i Gruszczyńscy nie mieli sobie równych pod względem wskaźnika „eval” (przydatność gry), który w meczu przeciwko Watasze wyniósł łącznie aż 66. Można rzec, że bracia z Sędziejowickiego Basketu przejęli drugą ligę.

Adam Sadło, bardzo doświadczony gracz Euro Seven, powrócił na parkiety ligi CNBA po dłuższym okresie przerwy spowodowanym poważną kontuzją. Teraz już wszystko jest w porządku i Adam znów gra kapitalnie. W meczu przeciwko CDN rzucił 16 punktów (trzy trójki). Życzymy zdrowia, Adam.

Nagrodę w postaci dwóch biletów do kina Helios przypadnie zawodnikowi (zawodnikom, jeśli będą to bracia), którzy zdobędą największą liczbę Waszych ważnych głosów (ważny głos jest wówczas, gdy zostanie on oddany przez osobę lubiącą naszą stronę na FB i dalej zgodnie z instrukcjami podanymi w poście z głosowaniem).

Gratulujemy wyróżnionym!

Dziękujemy naszym partnerom – All Star Klubokawiarni oraz kinu Helios z Łodzi za ufundowanie nagród.Partnerzy

R E K L A M A