Aktualności

Wszystkie działy

Terminarz do końca XLII edycji CNBA!

Brak zdjęcia

A oto terminarz wszystkich meczów, jakie pozostały do końca XLII edycji CNBA.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższym terminarzem. W kilku przypadkach drużyny grają bowiem po 2 mecze w jednym tygodniu (z powodu uczestnictwa w lidze więcej niż 48 ekip).

WTOREK (3 grudnia)

sektor A
18:30 Sharks - Los Parkiet Cykliners (S 7-8)
19:40 Z Kimś - Elbudplast (S 1-4)
20:50 M-Styl - Multibond (S 1-4)

sektor B
18:30 TAMIZO. - Surchem-Brukland (II 9-12)
19:40 Polska Organizacja Sportowa - Matshop.pl (I 13-14)
20:50 Potęga i Sława - Wataha (II 3-4)

sektor C
18:30 Komary - Wściekłe Mopsy (III)
19:40 Bad Boys OG - TT PSC (III)
20:50 DYNAMITY - Space Dżem (III)

ŚRODA (4 grudnia)

sektor A
18:30 Medest - Looney Squad (I 5-6)
19:40 BKS LALALILO - Bad Boys (I FINAŁ)
20:50 ŁDZ ALL STARS - Sędziejowicki Basket (II FINAŁ)

sektor B
18:30 ALL4ONE - ŁDZ Heat (I 15-16)
19:40 The Pindolls - Mocni Razem (II 5-8)
20:50 Ball dont lie - Dzikie Świnie (I 11-12)

CZWARTEK (5 grudnia)

sektor A
18:30 Zimna Zalewajka - OVOO (I 7-8)
19:40 Ciąg Dalszy Nastąpił - Basket Squad II (S 9-10)
20:50 Euro Seven - Basket Squad (S 5-6)

sektor B
18:30 UMed Bullets - Lucky Losers (II 13-14)
19:40 Wiśniowa Góra - Chechło Drinking Team (II 15-16)
20:50 Rozjuszone Leniwce - Sporto OIL (I 3-4)

sektor C
18:30 Aesthetic Lions II - Młodzi Gniewni (III)
19:40 Rozjuszone Leniwce II - PKK 99 Pabianice (III)
20:50 Gentlemen - The Pindolls (II 5-6)

WTOREK (10 grudnia)

sektor A
18:30 Bod Boys OG - Wściekłe Mopsy (III 3-4)
19:40 Komary - Rozjuszone Leniwce II (III FINAŁ)
20:50 Elbudplast - Multibond (S 3-4)

sektor B
18:30 Do Przodu - Surchem-Brukland (II 9-10)
19:40 Ceglaże - Mocni Razem (II 7-8)
20:50 FJ SLAckers - King-Broker (I 9-10)

sektor C
18:30 TT PSC - PKK 99 Pabianice (III 7-8)
19:40 Space Dżem - DYNAMITY (III 5-6)
20:50 Będzie Dobrze - TAMIZO. (II 11-12)

CZWARTEK (12 grudnia)

sektor A
18:30 ALL4ONE - Sędziejowicki Basket (baraż o I ligę: I 15 - II 2)
19:40 Sharks - Rozjuszone Leniwce (baraż o Superligę: S 8 - I 3)
20:50 Basket Squad II - BKS LALALILO (baraż o Superligę: S 9 - I 2)

sektor B
18:30 Dzikie Świnie - The Pindolls (baraż o I ligę: I 12 - II 5)
19:40 Matshop.pl - Wataha (baraż o I ligę: I 13 - II 4)
20:50 Polska Organizacja Sportowa - Potęga i Sława (baraż o I ligę: I 14 - II 3)

sektor C
18:30 Młodzi Gniewni - Aesthetic Lions II (III 9-10)
19:40 UMed Bullets - ??? Bad Boys OG / Wściekłe Mopsy (baraż o II ligę: II 14 - III 3)
20:50 Wiśniowa Góra - ??? Komary / Rozjuszone Leniwce II (baraż o II ligę: II 15 - III 2)

SOBOTA (14 grudnia)

19:00 Z Kimś - M-Styl (WIELKI FINAŁ SUPERLIGI - Zatoka Sportu)
ok. 20:00 WIELKI FINAŁ CNBA 3X3 (Zatoka Sportu)
ok. 22:00 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD (klub Futurysta)



Partnerzy

R E K L A M A