Aktualności

Wszystkie działy

Terminarz na 8-10 XI oraz 15-17 XI

Brak zdjęcia

Publikujemy terminarz na kolejne 2 tygodnie rozgrywkowe - 8-10 oraz 15-17 listopada.

Drugi i trzeci tydzień listopada to przede wszystkim ostatnie dwie kolejki fazy zasadniczej w I i II lidze. Po nich poznamy ekipy, które zagrają w fazie play-off. Poza tym czekają nas mecze 5. i 6. kolejki Superligi, a także 6 spotkań III ligi.


WTOREK (8 XI)

sektor A
18:30 Mosquitos - Sędziejowicki Basket (I B)
19:40 Eko-Bio Basket Squad - Bad Boys (S)
20:50 UMed Basket - Z Kimś (S)

sektor B
18:30 Blazersi - YBP Łódź (II A)
19:40 MAT - Razem ponad tonę (I A)
20:50 WOW - jak Oni pięknie grają! - Zimna Zalewajka (I B)

sektor C
18:30 TT PSC - Będzie Dobrze (III)
19:40 Mocni Razem - Łódź Bulls (II B)
20:50 Chechło Drinking Team - Wataha (II A)

ŚRODA (9 XI)

sektor A
18:30 Rozjuszone Leniwce - Surchem-Brukland (II A)
19:40 Polska Organizacja Sportowa - EKO-Bio Basket Squad II (I B)
20:50 Pominięci w Drafcie - Money Time (III)

sektor B
18:30 J Consulting Lucky Winners - Potęga i Sława (III)
19:40 70s - TAMIZO. (II B)
20:50 Ceglaże - The Pindolls (II B)

CZWARTEK (10 XI)

sektor A
18:30 Komary - Do Przodu (S)
19:40 Elbudplast - Gang Galerii (S)
20:50 ButyNieGrają Medest - Cykliners (S)

sektor B
18:30 Gentlemen - FJ SLAckers (I A)
19:40 OVOO - Rozjuszone Leniwce II (I A)
20:50 Looney Squad - Ball dont lie (I B)

sektor C
18:30 Shaqtin a Fool - Wiśniowa Góra (II A)
19:40 Win or lose We still booze - Eudezet Heat (II B)
20:50 NKOTC - Rozjuszone Leniwce III (III)

WTOREK (15 XI)

sektor A
18:30 Eko-Bio Basket Squad II - WOW - jak Oni pięknie grają! (I B)
19:40 Z Kimś - Bad Boys (S)
20:50 Gang Galerii - Komary (S)

sektor B
18:30 Zimna Zalewajka - Mosquitos (I B)
19:40 Razem ponad tonę - Gentlemen (I A)
20:50 TAMIZO. - Win or lose We still booze (II B)

sektor C
18:30 Surchem-Bruland - Shaqtin a Fool (II A)
19:40 Zjankeszeni - Potęga i Sława (III)
20:50 YBP Łódź - Chechło Drinking Team (II A)

ŚRODA (16 XI)

sektor A
18:30 FJ SLAckers - ALL4ONE (I A)
19:40 Wataha - Rozjuszone Leniwce (II A)
20:50 Ball dont lie - Polska Organizacja Sportowa (I B)

sektor B
18:30 The Pindolls - Mocni Razem (II B)
19:40 Eudezet Heat - Ceglaże (II B)
20:50 Łódź Bulls - 70s (II B)

CZWARTEK (17 XI)

sektor A
18:30 UMed Basket - Elbudplast (S)
19:40 Cykliners - Eko-Bio Basket Squad (S)
20:50 Do Przodu - ButyNieGrają Medest (S)

sektor B
18:30 Sędziejowicki Basket - Looney Squad (I B)
19:40 Rozjuszone Leniwce II - MAT (I A)
20:50 King-Broker - OVOO (I A)

sektor C
18:30 NKOTC 2 - PKK 99 Pabianice (III)
19:40 NKOTC - J Consulting Lucky Winners (III)
20:50 Wiśnowa Góra - Blazersi (II A)



Partnerzy

R E K L A M A