Aktualności

Wszystkie działy

Terminarz ostatnich 31 meczów XLIX edycji CNBA

Brak zdjęcia

Do zakończenia 49. edycji CNBA pozostało już tylko 31 meczów. Sprawdź, kiedy grasz!

Publikujemy terminarz ostatnich spotkań w ramach 49. edycji CNBA. Prosimy zwrócić uwagę, że część zespołów (grupa o miejsca 7-13 w III lidze oraz kilka drużyn, grających w barażach) czekają jeszcze 2 mecze.

WTOREK (12.12)

sektor A
18:30 BKS LALALILO - 70s (III FINAŁ)
19:40 King-Broker - Gang Galerii (baraż o Superligę)
20:50 ButyNieGrają Medest - UMed Basket (Superliga 3-4)

sektor B
18:30 FJ SLAckers - Będzie Dobrze (baraż o I ligę)
19:40 Win or lose We still booze - Sędziejowicki Basket (baraż o I ligę)
20:50 OVOO - Zimna Zalewajka (II 5-6) 

sektor C
18:30 Potęga i Sława - The Rizzlers (III 5-6)
19:40 The Pindolls - Wiśniowa Góra (II 11-12)
20:50 EUDEZET HEAT - Mocni Razem (II 15-16)

ŚRODA (13.12)

sektor A
18:30 Shaqtin a Fool - MAT (I 5-6)
19:40 Looney Squad - Gentlemen (I 7-8)
20:50 Weedzew Jamaica - Rozjuszone Leniwce III (baraż o I ligę)

sektor B
18:30 Looney Squad III - Blazersi (III 7-13)
19:40 Łódź Bulls - Polska Organizacja Sportowa (II 13-14)
20:50 ZSK LWY - Ceglaże (III 3-4)

CZWARTEK (14.12)

sektor A
18:30 Rozjuszone Leniwce II - 5. miejsce II ligi: OVOO / Zimna Zalewajka (baraż o I ligę)
19:40 Elbudplast - Komary (Superliga 5-6)
20:50 ALL4ONE - Eko-Bio Basket Squad II (baraż o Superligę)

sektor B
18:30 Pominięci w Drafcie - NKOTC 2 (II 9-10)
19:40 TAMIZO. - Wataha (II 7-8)
20:50 Money Time - Rozjuszone Leniwce (I 9-10)

sektor C
18:30 TT PSC - Starciaki (III 7-13)
19:40 Bloodiest - NKOTC (III 7-13)
20:50 15. miejsce II ligi: EUDEZET Heat / Mocni Razem - 2. miejsce III ligi: BKS LALALILO / 70s (baraż o II ligę)

SOBOTA (16.12)

Zatoka Sportu
17:45 Eko-Bio Basket Squad - Z Kimś (FINAŁ SUPERLIGI)
19:30 Ceremonia Wręczenia Nagród 49. edycji CNBA

WTOREK (19.12)

sektor A
18:30 Wiśniowa Góra - Potęga i Sława (baraż o II ligę)
19:40 POS - Ceglaże (baraż o II ligę)
20:50 Łódź Bulls -ZSK LWY (baraż o II ligę)

sektor B
18:30 Blazersi - TT PSC (III 11-12)
19:40 Bloodiest - NKOTC (III 9-10)
20:50 Looney Squad II - Starciaki (III 7-8)



Partnerzy

R E K L A M A