Aktualności

Wszystkie działy

Terminarz ostatnich tygodni XLVI edycji CNBA

Brak zdjęcia

Prezentujemy terminarz ostatnich 46 meczów ... 46. edycji CNBA.

WTOREK (17.05)

sektor A
18:30 Eko-Bio Basket Squad - UMed Basket (S 5-6)
19:40 FJ SLAckers - Wataha (II FINAŁ)
20:50 Mosquitos - Do Przodu (I FINAŁ)

sektor B
18:30 And One - TAMIZO. (II 11-12)
19:40 Eko-Bio Basket Squad II - WOW - Jak Oni pięknie grają! (I 7-8)
20:50 MAT - Rozjuszone Leniwce II (I 5-6)

sektor C
18:30 NKOTC 2 - Będzie Dobrze (III 5-8)
19:40 Pominięci w Drafcie - Surchem-Brukland (II 13-16)
20:50 Looney Squad - Eudezet Heat (II 3-4)

ŚRODA (18.05)

sektor A
18:30 Mocni Razem - Sędziejowicki Basket (I 15-16)
19:40 Gentlemen - Zimna Zalewajka (I 3-4)
20:50 Polska Organizacja Sportowa - The Pindolls (I 11-12)

sektor B
18:30 Start Łódź - Potęga i Sława (III 9-12)
19:40 UMed Bullets - Win or lose We still booze (III 1-4)
20:50 Shaqtin a Fool - 70s (III 1-4)

CZWARTEK (19.05)

sektor A
18:30 Cykliners - Razem ponad tonę (S 9-10)
19:40 Elbudplast - Komary (S 1-4)
20:50 Z Kimś - ButyNieGrają Medest (S 1-4)

sektor B
18:30 Blazersi - Wiśniowa Góra (II 9-10)
19:40 Euro Seven - Bad Boys (S 7-8)
20:50 Ball dont lie - Rozjuszone Leniwce (I 13-14)

sektor C
18:30 Weaver Webers - Crossbasket (III 9-12)
19:40 Rozjuszone Leniwce III - TT PSC (III 5-8)
20:50 ALL4ONE - YBP Łódź (II 5-6)

WTOREK (24.05)

sektor A
18:30 OVOO - King-Broker (I 9-10)
19:40 UMed Bullets - 70s (III 3-4)
20:50 Win or lose We still booze - Shaqtin a Fool (III FINAŁ)

sektor B
18:30 J Consulting Lucky Winners - Surchem-Brukland (II 15-16)
19:40 NKOTC - Pominięci w Drafcie (II 13-14)
20:50 Chechło Drinking Team - Ceglaże (II 7-8)

CZWARTEK (26.05)

sektor A
18:30 NKOTC 2 - Rozjuszone Leniwce III (III 5-6)
19:40 Euro Seven - Gentlemen (BARAŻ O SUPERLIGĘ: 8 S - 3 I)
20:50 Cykliners - Mosquitos (BARAŻ O SUPERLIGĘ: 9S - 2 I)

sektor B
18:30 Potęga i Sława - Crossbasket (III 11-12)
19:40 Start Łódź - Weaver Webers (III 9-10)
20:50 Będzie Dobrze - TT PSC (III 7-8)

WTOREK (31.05)

sektor A
18:30 Rozjuszone Leniwce - Looney Squad (BARAŻ O I LIGĘ: 14 I - 3 II)
19:40 Sędziejowicki Basket - Wataha (BARAŻ O I LIGĘ: 15 I - 2 II)
20:50 ButyNieGrają Medest - Elbudplast (S 3-4)

sektor B
18:30 Surchem-Brukland - Shaqtin a Fool (BARAŻ O II LIGĘ: 15 II - 2 III)
19:40 The Pindolls - ALL4ONE (BARAŻ O I LIGĘ: 12 I - 5 II)
20:50 Ball dont lie - Eudezet Heat (BARAŻ O I LIGĘ: 13 I - 4 II)

sektor C
18:30 And One - NKOTC 2 (BARAŻ O II LIGĘ: 12 II - 5 III)
19:40 NKOTC - UMed Bullets (BARAŻ O II LIGĘ: 13 II - 4 III)
20:50 Pominięci w drafcie - 70s (BARAŻ O II LIGĘ: 14 II - 3 III)

PIĄTEK (3.06)

18:30 Komary - Z Kimś (FINAŁ SUPERLIGI)
20:30 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD



Partnerzy

R E K L A M A