Aktualności

Wszystkie działy

Zaczynamy grę w 3x3!

Zaczynamy grę w 3x3!

Już w sobotę 10 marca rozpoczynamy rozgrywki CNBA 3x3.

Ostatecznie do rozgrywek CNBA 3x3 przystąpiło jedenaście zespołów, w tym obrońcy tytułu czyli zespół Dynamitów. Natomiast w pierwszej edycji CNBA 3x3 Women (z tego co wiemy pierwsza tego typu liga dla kobiet rozgrywana w hali) zgłosiły się cztery zespoły: Generations, Akademia Przyszłości, Gotowe na wszystko oraz Niepoważny Basket. W ramach tych dwóch lig zostanie rozegranych aż 67 spotkań w rundzie zasadniczej oraz 13 najważniejszych meczów o końcowe miejsca. Niesamowita liczba 80 pojedynków w trakcie pięciu dni rozgrywkowych, kilkunastu arbitrów, wiele rzuconych punktów oraz emocjonujących spotkań. Mecze będą rozgrywane w soboty w godzinach 16:15 - 18:15 lub 18:30 w następujące dni: 10 i 17 marca, 7 i 21 kwietnia oraz 12 maja (finały i mecze o miejsca). Zapraszamy do hali KS Społem przy ul. Północnej 36 w Łodzi. Szczegółowy terminarz dostępny jest TUTAJ.

Najlepsze drużyny oraz wyróżniający się zawodnicy i zawodniczki otrzymają nagrody podczas Ceremonii Wręczenia Nagród 39. edycji CNBA. Zachęcamy do kibicowania zespołom w ramach tej ciekawie zapowiadającej się ligi na jeden kosz.

W czwartek dla wszystkich uczestników oraz kibiców 3x3 przygotowaliśmy małą ciekawostkę. Prosimy śledzić profil CNBA na facebooku.

Zespoły, które wystąpią w CNBA 3x3 (według kolejności zgłoszeń):
Matshop.pl
Brad&Brad
Al Wahda
Tarmak by Decathlon
Piękni i Bestia
JUK Łódź
Dynamity
The Question
Vikings Medest
Wybrzeże Klatki Schodowej
Badeje

Zespoły, które wystąpią w lidze CNBA 3x3 Women (według kolejności zgłoszeń):
Generations
Akademia Przyszłości
Gotowe na wszystko
Niepoważny basketPartnerzy

R E K L A M A