Aktualności

Wszystkie działy

Zagraj w Lidze Letniej CNBA

Zagraj w Lidze Letniej CNBA

Mamy miejsca jedynie dla 10 zespołów.

Już 21 czerwca rozpocznie się kolejna edycja rozgrywek 5x5 na świeżym powietrzu. Do udziału w Lidze Letniej CNBA zapraszamy wszystkich kochających koszykówkę. Należy się spieszyć, ponieważ mamy miejsca tylko dla 10 zespołów.

Liga Letnia CNBA rozpocznie się już za dwa tygodnie, a mecze będą rozgrywane (podobnie jak rok temu) na boisku zewnętrznym przy ul. Rysowniczej 1 w Łodzi. Liga potrwa do połowy lipca - finałowy dzień zaplanowano na 16 lipca (sobota). Mecze będą rozgrywane we wtorki i czwartki (wyjątkowo w środy) w godz. 18:20 – 21:20. 

Dlaczego warto wziąć udział w lidze:

- każda drużyna rozegra minimum pięć meczów
- każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy gadżet rozgrywek
- najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymają pamiątkowe statuetki i medale
- podczas meczów będą prowadzone statystyki
- wszyscy zawodnicy są ubezpieczeni od NNW
- mecze będą prowadzone przez licencjonowanych sędziów ŁZKosz i/lub PZKosz
- powstanie letnie Studio CNBA, w którym będziemy zapraszać ciekawych gości.

Drużyna może zgłosić maksymalnie 14 zawodników. Koszt wpisowego od drużyny wynosi 500 zł. Zapisy przyjmowane są mailowo (koordynator@cnba.pl), telefonicznie (506 491 550) lub poprzez nasze konto na facebooku. Kto pierwszy ten lepszy!  W lidzie mogą brać udział wszyscy zawodnicy i zawodniczki, w tym Ci reprezentujący PZKosz, Energa Basket Ligę, NBA, WNBA, CNBA i wszystkie inne ligi na świecie :) Aktualnymi mistrzami Ligi Letniej są Z Bad Boys, którzy rok temu pokonali w finale ButyNieGrają Medest po dwóch dogrywkach! 

Organizator: stowarzyszenie CNBA

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Łodzi w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - „Łódź Sportowa – organizacja imprez sportowo – rekreacyjnych.”  Partnerzy

R E K L A M A