Aktualności

Wszystkie działy

Zapisy do 43. edycji CNBA!

Zapisy do 43. edycji CNBA!

Odpoczęliście po zakończeniu poprzedniej edycji CNBA? Odpoczęliście po świętach i sylwestrowych zabawach? To czas na podjęcie ważnej życiowej decyzji i zapisanie się do XLIII edycji CNBA!

To ten moment, kiedy wchodząc w nowy rok, wchodzimy w czas rejestracji drużyn do kolejnych rozgrywek! Poniżej najważniejsze informacje.

Jak się zapisać?
To bardzo proste, ale należy pamiętać o spełnieniu OBU poniższych warunków w wyznaczonym terminie.
1. Wysłać e-mail na adres koordynator@cnba.pl z podaniem: nazwy drużyny oraz danych kontaktowych jej kapitana (telefon i e-mail)
2. Wpłacić pełną kwotę wpisowego LUB przesłać na powyższy adres e-mail pisemne zgłoszenie do rozgrywek (które jest zobowiązaniem kapitana drużyny do uregulowania pełnej kwoty wpisowego)

Ile to kosztuje?
Wysokość wpisowego się nie zmienia, w porównaniu do poprzednich edycji i wynosi:
- 1800zł - Superliga
- 1700zł - I liga
- 1600zł - II i III liga

Ważne terminy:
9.02 - zamknięcie listy drużyn (do tego momentu należy dokonać formalności, związane z wpłatą wpisowego lub przekazać organizatorom pisemne zgłoszenie, będące zobowiązaniem do uregulowania pełnej kwoty wpisowego) - organizatorzy zastrzegają możliwość wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wyczerpania miejsc
10.02 - ostateczny termin na przesłanie na adres koordynator@cnba.pl ewentualnych próśb, dotyczących terminarza rozgrywek
11-13.02 - losowanie grup I i II ligi
14-16.02 - publikacja terminarzy fazy zasadniczej we wszystkich ligach oraz systemu rozgrywek w III lidze
25.02 - START XLIII edycji CNBA
26.03 - ostateczny termin wpłat w przypadku umowy partnerskiej lub podpisanego pisemnego zgłoszenia drużyny
23.05 (lub okolice tej daty) - Wielki Finał CNBA i Ceremonia Wręczenia Nagród

Gdzie wpłacić pieniądze?
Metody są jak zwykle dwie: 
- gotówką w biurze zawodów (w trakcie trwania meczów lub w terminach wcześniej określonych przez organizatorów) 
- przelewem na poniższy numer konta:
CNBA
ul.Północna 36
91-425 Łódź
mBank: 73 1140 2017 0000 4402 0312 9525
tytułem: wpisowe za drużynę...

Jaki będzie system rozgrywek?
W Superlidze, I lidze oraz II lidze system się nie zmienia. W najwyższej klasie zagra 10 ekip, w I i II lidze - po 16. System rozgrywek w III lidze uzależniony jest od liczby zgłoszonych zespołów i zostanie podany po zamknięciu listy drużyn.

Jakie dokumenty trzeba przygotować?
1. Pisemne zgłoszenie drużyny do ligi (tylko w przypadku braku pełnej wpłaty do 9 lutego; należy dostarczyć organizatorom do biura zawodów lub mailowo do dnia 9 lutego)
2. Karta zgłoszenia drużyny z podpisami wszystkich zawodników (należy przekazać organizatorom przed pierwszym meczem)
3. Zaświadczenia od rodziców (w przypadku graczy niepełnoletnich - należy przekazać organizatorom przed pierwszym meczem danego zawodnika)

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt: koordynator@cnba.pl lub 506 491 550.
Organizatorzy będą obecni w kilku terminach w hali KS Społem, gdzie będzie można dokonać wpłat, przekazać niezbędne dokumenty lub po prostu porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości - o szczegółach będziemy na bieżąco informować na stronie internetowej oraz profilu CNBA na Facebooku.

W dziale dokumenty można pobrać aktualne karty zgłoszeniowe, pisemne zgłoszenia do ligi i inne ważne dokumenty. Regulamin Zawodów oraz Załącznik nr 1 do Regulaminu Zawodów (wysokość wpisowego) nie uległ zmianie.Partnerzy

R E K L A M A