Aktualności

Wszystkie działy

Zapraszamy do 41. edycji!

Zapraszamy do 41. edycji!

Zgłoś swój zespół już dziś - startujemy 26. lutego.

Święta minęły, Sylwester minął, przed niektórymi jeszcze ferie, ale powoli trzeba już myśleć o zbliżającej się wielkimi krokami, wiosennej edycji CNBA. Ruszamy zatem z zapisami do ligi!

Zapraszamy do udziału w XLI edycji CNBA, która rozpocznie się w ostatnim tygodniu lutego. Zapisy przyjmujemy do 10 lutego, ale pamiętajcie, że liczba drużyn, które mogą zagrać w lidze, jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia listy w przypadku wyczerpania limitu - 48 drużyn. Pierwszeństwo gry w lidze mają ekipy, które występowały w 40. edycji CNBA. W przypadku nowych drużyn - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie do CNBA w kilku krokach (przewodnik głównie dla nowych drużyn):

1. Czekamy na zgłoszenia jak najszybciej pod adresem e-mail: koordynator@cnba.pl - potrzebujemy nazwę drużyny oraz imię, nazwisko, telefon i adres e-mail kapitana zespołu.
2. Do 10 lutego należy wpłacić wpisowe (gotówką do organizatorów lub przelewem na konto CNBA) lub dostarczyć organizatorom umowę partnerską lub dostarczyć organizatorom pisemne zgłoszenie do ligi oraz wpłacić zaliczkę.
3. 12 lutego odbędzie się losowanie grup, a dzień później opublikujemy terminarze wszystkich lig (do 10 lutego czekamy na ewentualne prośby, dotyczące terminarza)
4. Na pierwszy mecz (26-28 lutego) należy przynieść (i przekazać organizatorom) kartę zgłoszenia z podpisami wszystkich zawodników (nie ma konieczności przedstawiania badań lekarskich). W przypadku zawodników niepełnoletnich, potrzebne są również pisemne zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt: koordynator@cnba.pl lub 506 491 550.
Organizatorzy będą obecni w kilku terminach w hali KS Społem, gdzie będzie można dokonać wpłat, przekazać niezbędne dokumenty lub po prostu porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości - o szczegółach będziemy na bieżąco informować na stronie internetowej oraz profilu CNBA na Facebooku.

Opłaty:

Wiemy, że nie lubicie takich informacji, a my bardzo nie lubimy ich przekazywać. Niestety, w związku ze wzrostem opłat, m.in.: za wynajem sali i podniesieniem części wynagrodzeń sędziowskich, nie jesteśmy w stanie zamknąć się w aktualnym budżecie ligi. Zmuszeni jesteśmy zatem do podniesienia kwoty wpisowego o 200zł od drużyny. Liczymy na Wasze zrozumienie, nadal pozostając jedną z tańszych lig koszykarskich w kraju. Wychodząc Wam naprzeciw, postanowiliśmy w najbliższej edycji nie pobierać opłat za dopisanie zawodnika do drużyny w trakcie edycji oraz za transfery (co będzie kolejną formą szukania Waszych oszczędności, po rezygnacji z badań lekarskich, jaka miała miejsce przed rokiem). Jedynymi dodatkowymi opłatami pozostaną zatem kary za faule techniczne i dyskwalifikujące, gdyż ich celem jest zachowanie sportowej atmosfery podczas meczów. Mamy jednocześnie nadzieję, że kwoty wpisowego nie zmienią się już w ciągu najbliższych kilku edycji.

Wpisowe do XLI edycji ligi CNBA wynosi:
1800zł - Superliga
1700zł - I liga
1600zł - II i ewentualnie III liga

Terminy wpłaty wpisowego pozostają niezmienione względem poprzednich edycji:
- do końca trwania zapisów, czyli do 10 lutego - termin podstawowy
- do końca 5. kolejki spotkań, czyli do 28 marca - w przypadku dostarczenia do organizatorów umowy partnerskiej lub pisemnego zgłoszenia do ligi (w tym przypadku, do dnia 10 lutego powinna zostać wpłacona zaliczka w wysokości min. 300zł)

Terminy XLI edycji CNBA:

10 lutego - koniec przyjmowania zgłoszeń do XLI edycji CNBA i ogłoszenie listy drużyn
12 lutego - losowanie grup I i II ligi
13 lutego - publikacja terminarzy rozgrywek we wszystkich ligach
26-28 lutego - pierwsza kolejka XLI edycji CNBA
16-18 kwietnia - przerwa świąteczna
30 kwietnia - 2 maja - przerwa "majówkowa"
23/25 maja - Wielki Finał XLI edycji CNBA i Ceremonia Wręczenia Nagród

MVP tygodnia

Wzorem poprzednich edycji, także i teraz będziemy co tydzień nagradzać najlepszych zawodników poszczególnych lig.

Wielki Finał i Ceremonia Wręczenia Nagród

Szczegóły dotyczące zakończenia XLI edycji podamy na przełomie stycznia i lutego. Czynimy starania, aby Ceremonia Wręczenia Nagród wraz z imprezą, kończącą sezon CNBA, odbyły się w jednym z łódzkich klubów muzycznych.

Liga 3x3 CNBA

Wszystkie informacje dotyczące 4. edycji ligi 3x3 CNBA opublikujemy w lutym. Wtedy też rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń.Partnerzy

R E K L A M A