Aktualności

Wszystkie ligi

Zapraszamy do Konkursu Rzutowego!

Kto tym razem zgarnie sztabkę złota?

Zapraszamy wszystkich do udziału w Konkursie Rzutowym, w którym do wygrania będzie prawdziwa sztabka złota! Finał Konkursu odbędzie się podczas ostatniego meczu 42. edycji CNBA, 7. grudnia w Zatoce Sportu, po godzinie 19:15.

Eliminacje zaplanowaliśmy w czterech terminach:
- we wtorek 3. grudnia, od godz. 21:45
- w środę 4. grudnia, od godz. 21:45
- w czwartek 5. grudnia, od godz. 21:45
- w sobotę 7. grudnia podczas turnieju CNBA3x3, około godziny 18:00.

Wracamy do zasad, które zarówno Wam, jak i kibicom podobały się najbardziej. Oto one:
1.Dwójka uczestników ma na oddanie swoich rzutów minutę i dwadzieścia sekund (1:20): 40 sekund na rzuty wolne i 40 sekund na rzuty za trzy punkty.
2.Pierwsza osoba rzuca wolne i po 40 sekundach następuje zamiana: drugi z uczestników oddaje rzuty zza łuku.
3.Podczas rzutów osoba nieoddająca rzuty zbiera i podaje piłkę do drugiej osoby.
4.Po upływie czasu każda z osób oddaje po jednym rzucie zza połowy (bez limitu czasu).
5.Rzuty wolne są liczone za 1, rzuty zza łuku za 3 a rzut z połowy za 5 punktów.

Dwie najlepsze dwójki ze wszystkich eliminacji znajdą się w Finale Konkursu. Wszyscy finaliści otrzymają upominki, a zwycięzcy wejdą w posiadanie złotej sztabki złota!

Zapisy przyjmujemy na bieżąco poprzez e-mail (koordynator@cnba.pl) lub wiadomość przez nasz profil na fb. W każdej dwójce musi znajdować się przynajmniej jedna osoba, występująca w rozgrywkach w dowolnej roli (zawodnika, trenera, sędziego, statystyka). Poza konkursem przewidujemy start organizatorów ligi :)