Aktualności

Wszystkie działy

Zgłoszenia do XLIV edycji CNBA - czas start!

Brak zdjęcia

Ogłaszamy START ZAPISÓW do jesiennej edycji CNBA, już o numerze 44!

XLIII edycja CNBA, czyli "wiosna 2020", zakończyła sie bardzo szybko i na pewno nie tak, jak byśmy sobie tego wszyscy życzyli. Od tego czasu minęło już prawie 5,5 miesiąca. Zapewne i Wy i my jesteśmy głodni basketu, głodni rywalizacji, stęsknieni za halą KS Społem. Z tym większą ekscytacją ogłaszamy START ZAPISÓW do jesiennej edycji CNBA, już o numerze 44! Powoli opadają emocje po Lidze Letniej CNBA, która nam towarzyszyła przez większość wakacji. Pora zatem na zaplanowanie emocji i koszykarskiego spędzania czasu, które będą z nami przez kolejne miesiące. A zatem ruszamy!


Tradycyjnie prosimy o zgłoszenia mailowe z potwierdzeniem udziału drużyny w nadchodzącej edycji na adres koordynator@cnba.pl . Na zgłoszenia czekamy do 10 września. Kto gra z nami?


Dokładny termin startu rozgrywek podamy w najbliższym czasie, po otrzymaniu potwierdzenia z KS Społem. Plan jest taki, aby standardowo rozpocząć ligę na przełomie września i października.


Jak zwykle każdy zespół rozegra minimum 10 meczów. Wpisowe do ligi pozostaje na niezmienionym poziomie, a zatem: 1600zł (II i III liga), 1700zł (I liga), 1800zł (Superliga). Zasady wpłat pozostają bez zmian i dostępne są następujące opcje:

- pełna wpłata do końca zapisów, czyli do 10 września

- przekazanie nam podpisanego zgłoszenia drużyny, które jest zobowiązaniem do zapłaty, albo umowy partnerskiej do 10 września, a następnie wpłata pełnej kwoty do końca 5. tygodnia rozgrywkowego


Rozgrywki przeprowadzone będą zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarno-epidemicznymi.


Ewentualne prośby do terminarza rozgrywek przyjmujemy również mailowo i również do 10 września.


W przypadku pytań, pozostaję (Piotrek) do Waszej dyspozycji mailowo (koordynator@cnba.pl) oraz telefonicznie (506 491 550).Partnerzy

R E K L A M A