Mecz Ciąg Dalszy Nastąpił - Basket Squad II
Półfinały, mecze o miejsca 2019-12-05 19:40:00 Sędziowie: Konrad Lasocki, Martyna Cybert, Adriana Kopciuch (funkcyjny). Statystyk: Artur Miazga.
logo Ciąg Dalszy Nastąpił

Ciąg Dalszy Nastąpił

50:52

23:17

7:18

7:11

13:6

logo Basket Squad II

Basket Squad II

CDN: R. Jędrzejewski 17 (5); M. Franas 13 (1); J. Wudarczyk 6, F. Mieczkowski 5, D. Wiewiórski 4, M. Olborski 3, L. Brzuska 2, T. Karbownik 0,
BS II: J. Borowski 22, D. Rożej 8 (2); W. Zarzycki 8, P. Drożdż 5, P. Haworeń 4, A. Lipiński 3 (1); S. Kłosiński 2,

Ciąg Dalszy Nastąpił

Ciąg Dalszy Nastąpił za 2 za 3 rzuty z gry za 1 zbiórki
Nr imię i nazwisko s5: pkt min c/o % c/o % c/o % c/o % a o sum as f fw s p b +/- eval
2 Tomasz Karbownik   0 23 0 / 2 0 0 / 1 0 0 / 3 0 0 / 0 0 2 2 4 0 2 0 1 0 0 -5 0
3 Rafał Jędrzejewski * 17 23 1 / 2 50 5 / 6 83.3 6 / 8 75 0 / 0 0 1 2 3 1 3 1 3 0 0 -4 16
4 Daniel Wiewiórski   4 23 1 / 6 16.7 0 / 3 0 1 / 9 11.1 2 / 2 100 1 1 2 1 2 2 2 2 0 -5 -1
8 Marcin Franas * 13 35 2 / 7 28.6 1 / 3 33.3 3 / 10 30 6 / 8 75 1 2 3 0 2 4 2 0 0 5 5
9 Lesław Brzuska * 2 17 1 / 2 50 0 / 1 0 1 / 3 33.3 0 / 0 0 0 2 2 1 0 0 0 1 0 3 4
14 Jakub Wudarczyk * 6 30 3 / 4 75 0 / 2 0 3 / 6 50 0 / 0 0 1 2 3 0 2 4 1 0 0 -9 5
32 Filip Mieczkowski   5 20 0 / 0 0 0 / 0 0 0 / 0 0 5 / 6 83.3 0 4 4 2 0 4 0 0 0 1 10
74 Miłosz Olborski * 3 29 1 / 1 100 0 / 0 0 1 / 1 100 1 / 1 100 0 7 7 0 2 1 1 1 1 4 11
Drużyna                     2 0 2   0   0        
SUMY   50   9 / 24 37.5 6 / 16 37.5 15 / 40 37.5 14 / 17 82.3 8 22 30 5 13 16 10 4 1 52

 


Basket Squad II

Basket Squad II za 2 za 3 rzuty z gry za 1 zbiórki
Nr imię i nazwisko s5: pkt min c/o % c/o % c/o % c/o % a o sum as f fw s p b +/- eval
0 Adrian Lipiński   3 26 0 / 3 0 1 / 3 33.3 1 / 6 16.7 0 / 0 0 1 0 1 1 0 0 0 1 0 3 1
0 Jakub Borowski * 22 40 8 / 11 72.7 0 / 1 0 8 / 12 66.7 6 / 8 75 1 6 7 5 3 9 2 1 1 2 28
5 Damian Rożej * 8 28 1 / 6 16.7 2 / 9 22.2 3 / 15 20 0 / 0 0 4 2 6 0 1 2 1 0 0 12 1
11 Wojciech Zarzycki * 8 28 4 / 6 66.7 0 / 0 0 4 / 6 66.7 0 / 0 0 2 2 4 1 4 1 1 0 0 -9 10
18 Sławomir Kłosiński   2 12 1 / 1 100 0 / 0 0 1 / 1 100 0 / 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 11 2
24 Seweryn Kaniewski NG
33 Piotr Haworeń * 4 26 2 / 6 33.3 0 / 2 0 2 / 8 25 0 / 0 0 0 1 1 0 4 0 1 1 0 -11 -1
34 Przemysław Drożdż * 5 40 2 / 5 40 0 / 0 0 2 / 5 40 1 / 2 50 2 6 8 0 2 1 1 1 0 2 9
Drużyna                     2 0 2   0   1        
SUMY   52   18 / 38 47.3 3 / 15 20 21 / 53 39.6 7 / 10 70.0 12 17 29 7 16 13 7 4 1 51


Partnerzy

R E K L A M A