CNBA Historia

Historia:

wystartowało 48 drużyn

* w Superlidze mistrzem została drużyna HYCOM BASKET SQUAD, drugie miejsce zajęli MULTIBOND, a trzecie SHARKS.

* w 1 lidze mistrzem zostało SPORTO-MEDSOLVER OIL, drugie miejsce zajęli LOS PARKIET CYKLINERS, a trzecie CEGLAŻE.

* w 2 lidze mistrzem zostali BALL DONT LIE (awans), drugie miejsce zajęła SZARA STREFA , a trzecie DZIKIE ŚWINIE.

* najbardziej wartościowy w Superlidze był ŁUKASZ SIL (HYCOM BASKET SQUAD), w 1 lidze DANIEL ARTISIUK (GALLOWIE), a w 2 lidze JAKUB ANTCZAK (SZARA STREFA)

* najlepszym strzelcem w Superlidze był ADAM RAJKOWSKI (SHARKS), w 1 lidze FLIP NOWAK (ZIMNA ZALEWAJKA), a w 2 lidze JAKUB RUTECKI (WCZORAJSI)

 

wystartowało 48 drużyn

* w Superlidze mistrzem została drużyna SHARKS, drugie miejsce zajęli CITY STUDIO BASKET SQUAD, a trzecie M-STYL

* w 1 lidze mistrzem zostało CDM FOLIE (awans), drugie miejsce zajęło SPORTO, a trzecie GALLOWIE. Awans uzyskali także GROMAR BAD BOYS

* w 2 lidze mistrzem zostali MATSHOP.PL (awans), drugie miejsce zajęli CEGLAŻE (awans), a trzecie UMED BULLETS. Awans uzyskali również ŁDZ HEAT oraz CHECHŁO DRINKING TEAM

* najbardziej wartościowy w Superlidze był ŁUKASZ SIL (CITY STUDIO BASKET SQUAD), w 1 lidze RADOSŁAW GWADERA (QURIERS), a w 2 lidze TOMASZ JUREWICZ (CEGLAŻE)

* najlepszym strzelcem w Superlidze był PIOTR KACPRZAK (KB-ADWOKACI.PL), w 1 lidze MAREK JĘDRZEJEWSKI (GROMAR BAD BOYS), a w 2 lidze MARCIN STAWIANY (WIŚNIOWA GÓRA)

 

wystartowało 48 drużyn

* w Superlidze mistrzem został ELBUDPLAST, drugie miejsce zajęli SHARKS, a trzecie Z KIMŚ

* w 1 lidze mistrzem zostały ROZJUSZONE LENIWCE (awans), drugie miejsce zajęli LOS PARKIET CYKLINERS (awans), a trzecie SONOCO BASKET TEAM (awans). Awans uzyskał także MAGIC TRAVEL

* w 2 lidze mistrzem została drużyna ŁKSG (awans), drugie miejsce zajęły DZIKIE ŚWINIE (awans), a trzecie DIVERSIO (awans). Awans uzyskali również ROCKET FJUEL

* najbardziej wartościowy w Superlidze był TOMASZ PIETRUSZEWSKI (CITY STUDIO BASKET SQUAD II), w 1 lidze PIOTR LEWANDOWSKI (LOS PARKIET CYKLINERS), a w 2 lidze MATEUSZ TYLKOWSKI (DZIKIE ŚWINIE)

* najlepszym obrońcą w Superlidze był ŁUKASZ SIL (CITY STUDIO BASKET SQUAD), w 1 lidze DOMINIK KACZMAREK (PEŁKA TEAM), a w 2 lidze ALEKSANDER MAJ (BĘDZIE DOBRZE)

* najlepszym strzelcem w Superlidze był MACIEJ MORAWSKI (DANAK), w 1 lidze MARCIN RYDLEWSKI (BKS LALALILO), a w 2 lidze DAWID STRZELECKI (FŚŚŚT)

wystartowało 48 drużyn

* w Superlidze mistrzem został MULTIBOND, drugie miejsce zajął ELBUDPLAST, a trzecie CITY STUDIO BASKET SQUAD.

* w 1 lidze mistrzem został GROMAR BAD BOYS (awans), drugie miejsce zajęły ROZJUSZONE LENIWCE, a trzecie QURIERS. Awans uzyskał także MOSIR ŁÓDŹ.

* w 2 lidze mistrzem została drużyna BALL DON'T LIE (awans), drugie miejsce zajęli HALL OF FAME (awans), a trzecie CHECHŁO DRINKING TEAM. Awans uzyskali również SURCHEM-BRUKLAND.

* najbardziej wartościowy w Superlidze był FILIP KENIG (M-STYL), w 1 lidze MAREK JĘDRZEJEWSKI (GROMAR BAD BOYS), a w 2 lidze DAMIAN TKACZYK (ROCKET FJUEL)

* najlepszym obrońcą w Superlidze był DOMINIK KACZMAREK (PEŁKA TEAM), w 1 lidze RADOSŁAW GWADERA (QURIERS), a w 2 lidze MATEUSZ JANKOWSKI (ŁKSG)

wystartowały 52 drużyny

* w Superlidze mistrzem zostało CITY STUDIO BASKET SQUAD, drugie miejsce zajął IMPALL, a trzecie M-STYL

* w 1 lidze mistrzem został GROMAR BAD BOYS (awans), drugie miejsce zajęło CDM FOLIE (awans), a trzecie DIPOL.TV

* w 2 lidze mistrzem została drużyna LOS PARKIET CYKLINERS (awans), drugie miejsce zajęła drużyna CEGLAŻE (awans), a trzecie DIVERSIO. Awans uzyskały również SONOCO BASKET TEAM oraz ŁDZ HEAT.

* w PreLidze mistrzem został UMED BULLETS (awans), drugie miejsce zajął HALL OF FAME, a trzecie LOONEY SQUAD.

* najbardziej wartościowy w Superlidze był PIOTR KACPRZAK (ELBUDPLAST), w 1 lidze MATEUSZ ROSIŃSKI (APK DACHY WIŚNIOWA GÓRA), w 2 lidze TOMASZ JUREWICZ (CEGLAŻE), a w PreLidze PAWEŁ DOŁKOWSKI (FŚŚŚT).

wystartowało 53 drużyny

* w Superlidze mistrzem został ELBUDPLAST, drugie miejsce zajął M-STYL, a trzecie CITY STUDIO BASKET SQUAD
* w 1 lidze mistrzem został DANAK (awans), drugie miejsce zajęła drużyna TRNR.PL, a trzecie GROMAR BAD BOYS
* w 2 lidze mistrzem została drużyna PEŁKA TEAM (awans), drugie miejsce zajęła drużyna PIASKI, a trzecie COTTON PICKERS
* w 3 lidze mistrzem została drużyna LOS PARKIET CYKLINERS (awans), drugie miejsce zajął ŁDZ HEAT (awans), a trzecie CEGLAŻE (awans)
* w PreLidze mistrzem został MON-TUR (awans), drugie miejsce zajęł ŁKSG (awans), a trzecie DYNAMITY

* najbardziej wartościowy w Superlidze był GRZEGORZ SADOWSKI (ELBUDPLAST), w 1 lidze MACIEJ MORAWSKI (DANAK), w 2 lidze ROBERT DEFECIŃSKI (ROYAL TEAM), w 3 lidze TOMASZ JUREWICZ (CEGLAŻE) a w PreLidze DULGUUN BAFRORIGT (MON-TUR).

wystartowało 60 drużyn (najwięcej w historii)

* w Superlidze mistrzem został M-STYL, drugie miejsce zajął IMPALL, a trzecie SHARKS
* w 1 lidze mistrzem zostało Z KIMŚ (awans), drugie miejsce zajęła drużyna MISIE, a trzecie ROZJUSZONE LENIWCE
* w 2 lidze mistrzem została drużyna BKS LALALILO (awans), drugie miejsce zajął SALOS ŁÓDŹ (awans), a trzecie GROMAR BAD BOYS (awans)
* w 3 lidze mistrzem została drużyna DIVERSIO (awans), drugie miejsce zajęła drużyna CHECHŁO DRINKING TEAM (awans), a trzecie PIASKI (awans)
* w PreLidze mistrzem została drużyna BĘDZIE DOBRZE (awans), drugie miejsce zajęła drużyna NA MIĘKKIM, a trzecie JORDAN ŁÓDŹ
* w Pucharze CNBA mistrzem została drużyna MAGIC TRAVEL, drugie miejsce zajęła drużyna ŁKSG, a trzecie MON-TUR
* najbardziej wartościowy w Superlidze był JACEK KĘDZIA (ELBUDPLAST), w 1 lidze MACIEJ ZAUCHA (FREESTYLE), w 2 lidze JAN ŚLEDZIŃSKI (SALOS ŁÓDŹ), w 3 lidze PIOTR WĘDZIK (CHECHŁO DRINKING TEAM) a w PreLidze PAWEŁ DZIUBA (DYNAMITY).

Najlepszym strzelcem oraz rzucającym za trzy punkty Pucharu CNBA był KACPER BARTOS (MAGIC TRAVEL).

wystartowały 54 drużyny (najwięcej w historii)

* w Superlidze mistrzem został CITY STUDIO BASKET SQUAD, drugie miejsce zajął M-STYL, a trzecie ELBUDPLAST
* w 1 lidze mistrzem zostało SPORTO (awans), drugie miejsce zajęła drużyna TRNR.PL, a trzecie ODDAJ STÓWĘ
* w 2 lidze mistrzem została drużyna FREESTYLE (awans), drugie miejsce zajął SALOS ŁÓDŹ, a trzecie PEŁKA TEAM (awans)
* w 3 lidze mistrzem została drużyna GROMAR BAD BOYS (awans), drugie miejsce zajęła drużyna WO-MAN, a trzecie COTTON PICKERS
* w PreLidze mistrzem została drużyna PIASKI (awans), drugie miejsce zajęła drużyna DZIKIE ŚWINIE (awans), a trzecie MELO
* najbardziej wartościowy w Superlidze był FILIP TONKIEL (SPORT EKSPERT), w 1 lidze KAJETAN PSTRĄGOWSKI (SPORTO), w 2 lidze KRYSTIAN MALON (FUKSY), w 3 lidze PIOTR WĘDZIK (CHECHŁO DRINKING TEAM) a w PreLidze PAWEŁ ZAJĄC (TEAM OZ).

wystartowały 53 drużyny

* w Superlidze mistrzem został CITY STUDIO BASKET SQUAD, drugie miejsce zajął ELBUDPLAST, a trzecie M-STYL
* w 1 lidze mistrzem został CITY STUDIO BASKET SQUAD II (awans), drugie miejsce zajęła drużyna MISIE, a trzecie SPORTO
* w 2 lidze mistrzem została drużyna ROZJUSZONE LENIWCE (awans), drugie miejsce zajęła drużyna Z SĘDZIAMI NIE WYGRASZ (awans), a trzecie RADO TEAM (awans)
* w 3 lidze mistrzem została drużyna PEŁKA TEAM (awans), drugie miejsce zajął SALOS ŁÓDŹ (awans), a trzecie MOBICA DEVILS
* w PreLidze mistrzem został GROMAR BAD BOYS (awans), drugie miejsce zajęła DRUŻYNA KAMILA L. (awans), a trzecie ZIMNA ZALEWAJKA
* najbardziej wartościowy w Superlidze był TOMASZ PAMUŁA (DANAK), w 1 lidze CEZARY RĘKLEWSKI (ODDAJ STÓWĘ), w 2 lidze PIOTR KOZAKIEWICZ (ROZJUSZONE LENIWCE), w 3 lidze JAN ŚLEDZIŃSKI (SALOS ŁÓDŹ) a w PreLidze JAN ŁASKA (GROMAR BAD BOYS).

wystartowało 48 drużyn

* w Superlidze mistrzem został CITY STUDIO BASKET SQUAD, drugie miejsce zajął M-STYL, a trzecie IMPALL
* w 1 lidze mistrzem została drużyna INOVATICA PKK'99 (awans), drugie miejsce zajął CITY STUDIO BASKET SQUAD II, a trzecie MAGIC TRAVEL
* w 2 lidze mistrzem została drużyna Z NIKIM (awans), drugie miejsce zajęli MISIE (awans), a trzecie FREESTYLE (awans)
* w PreLidze mistrzem została drużyna RADO TEAM (awans), drugie miejsce zajęła drużyna SALOS ŁÓDŹ, a trzecie ROZJUSZONE LENIWCE (awans)
* najbardziej wartościowy w Superlidze był ANDRZEJ KRUSZYŃSKI (M-STYL), w 1 lidze ŁUKASZ ŻEBROWSKI (CITY STUDIO BASKET SQUAD II), w 2 lidze ARKADIUSZ WIECZOREK (MISIE), a w PreLidze MICHAŁ WASILEWSKI (RADO TEAM).

wystartowało 48 drużyn
* w Superlidze mistrzem został M-STYL, drugie miejsce zajął SPORT EKSPERT, a trzecie CITY STUDIO BASKET SQUAD
* w 1 lidze mistrzem została drużyna SIEMANO POLSKA (awans), drugie miejsce zajął FUCHS OIL, a trzecie MBANK
*w 2 lidze mistrzem została drużyna INOVATICA PKK'99 (awans), drugie miejsce zajęła drużyna BKS LALALILO (awans), a trzecie YMCA
* w PreLidze mistrzem została drużyna CHYBA TY (awans), drugie miejsce zajęła drużyna Z NIKIM (awans), a trzecie HOPE
* najbardziej wartościowy w Superlidze był TOMASZ PAMUŁA (DANAK), w 1 lidze TOMASZ KAŹMIERCZAK (GALLOWIE), w 2 lidze ŁUKASZ RUTKOWSKI (QURIERS), a w PreLidze MICHAŁ MIKSA (CHYBA TY).

wystartowało 48 drużyn
* w Superlidze mistrzem została drużyna BASKET SQUAD, drugie miejsce zajął M-STYL, a trzecie SHARKS
* w 1 lidze mistrzem został SPORT EKSPERT (awans), drugie miejsce zajął KIS (awans), a trzecie CDM FOLIE
* w 2 lidze mistrzem została drużyna APK DACHY WIŚNIOWA GÓRA (awans), drugie miejsce zajęła drużyna TRZYDZIESTKI DWÓJKI, a trzecie BRICKERS
* w PreLidze mistrzem został QURIERS PRZESYŁKI (awans), drugie miejsce zajęła drużyna PKK 99' (awans), a trzecie BKS LALALILO (awans)
* najbardziej wartościowy w Superlidze był ANDRZEJ KRUSZYŃSKI (M-STYL), w 1 lidze PAWEŁ WOJDERA (KIS), w 2 lidze MICHAŁ BORKOWSKI (MAD BALL), a w PreLidze MICHAŁ MIKSA (CHYBA TY).

wystartowało 48 drużyn
* w Superlidze mistrzem została drużyna SHARKS, drugie miejsce zajął M-STYL, a trzecie MŁODE STRZELBY
* w 1 lidze mistrzem został BEDROOM (awans), drugie miejsce zajął PSYCHOBASKET (awans), a trzecie DANAK (awans)
* w 2 lidze mistrzem została drużyna KONIEC TABELI (awans), drugie miejsce zajął OLD MEDICAL SCHOOL, a trzecie APK DACHY
* w PreLidze mistrzem został SL SALOS (awans), drugie miejsce zajęła drużyna YMCA JUR (awans), a trzecie BKS LALALILO
* najbardziej wartościowy w Superlidze był PIOTR KACPARZAK (M-STYL), w 1 lidze FILIP TONKIEL (BEDROOM), w 2 lidze DARIUSZ KIEDRZYŃSKI (A-FV), a w PreLidze RAFAŁ TOMASZEWSKI (PGE DYSTRYBUCJA)

wystartowało 48 drużyn
* w Superlidze mistrzem został M-STYL, drugie miejsce zajął BASKET SQUAD, a trzecie ELBUDPLAST
* w 1 lidze mistrzem został NOVANED.PL (awans), Bwin, a trzecie mBANK
* w 2 lidze mistrzem został drużyna GALLOWIE (awans), drugie miejsce zajął LKS KOLUSZKI, a trzecie CDM FOLIE (awans)
* w PreLidze mistrzem został drużyna KONIEC TABELI (awans), drugie miejsce zajął MD2011 (awans), a trzecie OLD MEDICAL SCHOOL (awans)
* najbardziej wartościowy w Superlidze był PIOTR WYRZYKOWSKI (SHARKS), w 1 lidze FILIP TRUŚCIŃSKI (Bwin), w 2 lidze KONRAD PACHNIEWICZ (LKS KOLUSZKI), a w PreLidze ŁUKASZ RUTKOWSKI (QURIERS)

wystartowało 36 drużyn
* w Superlidze mistrzem został M-STYL, drugie miejsce zajął CHŁOD TERM MŁODE STRZELBY, a trzecie ELBUDPLAST
* w 1 lidze mistrzem został DANAK (awans), drugie miejsce zajęła DILINE.pl, a trzecie MAGIC TRAVEL
* w 2 lidze mistrzem został drużyna PSYCHOBASKET (awans), drugie miejsce zajął OVERLACK, a trzecie MAD BALL (awans)
* najskuteczniejszym w Superlidze został Arkadiusz Wieczorek (SWSPiZ), w 1 lidze Adam Krzemiński (DILINE.PL), a w 2 lidze Dariusz Kiedrzyński (A-FV)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Patryk Cieślak (NO NAME), w 1 lidze Adam Krzemiński (DILINE.PL), a w 2 lidze Marcin Wojtanowicz (PSYCHOBASKET)

wystartowało 36 drużyn
* w Superlidze mistrzem został M-STYL, drugie miejsce zajął INTER STOMIL SHARKS, a trzecie ELBUDPLAST
* w 1 lidze mistrzem została OPOB (awans), drugie miejsce zajęła YMCA, a trzecie INDESIT (awans)
* w 2 lidze mistrzem został drużyna www.foliks.pl (awans), drugie miejsce zajął HARLEMM, a trzecie GALLOWIE
* najskuteczniejszym w Superlidze został Grzegorz Sadowski (SWSPiZ), w 1 lidze Tomasz Lutecki (mBANK), a w 2 lidze Maciej Fronczak (PGE DYSTRYBUCJA)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Adam Sadło (KLOCKI) i Grzegorz Sadowski (SWSPiZ), w 1 lidze Bartosz Kucharski (DILINE YMCA), a w 2 lidze Rafał Gąsiorek (LKS KOLUSZKI)

wystartowało 36 drużyn
* w Superlidze mistrzem zostały MŁODE STRZELBY, drugie miejsce zajął INTER STOMIL SHARKS, a trzecie ELBUDPLAST
* w 1 lidze mistrzem została SZYBKIE ŻÓŁWIE (awans), drugie miejsce zajął mBANK, a trzecie NASZA SZKAPA (awans)
* w 2 lidze mistrzem została YMCA (awans), drugie miejsce zajął OVERLACK, a trzecie GALLOWIE
* najskuteczniejszym w Superlidze został Michał Chrakowiecki (SPORT EKSPERT), w 1 lidze Grzegorz Sadowski (SZYBKIE ŻÓŁWIE), a w 2 lidze Artur Broniarek (MAD BALL)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Adam Krzemiński (KONSUMENT), w 1 lidze Łukasz Kłos (DANAK), a w 2 lidze Andrzej Wierzyński (A-FV)

wystartowało 36 drużyn
* w Superlidze mistrzem został M-STYL, drugie miejsce zajęła drużyna ELBUDPLAST, a trzecie INTER STOMIL SHARKS
* w 1 lidze mistrzem została drużyna UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO (awans), drugie miejsce zajęły SZYBKIE ŻÓŁWIE, a trzecie mBANK
* w 2 lidze mistrzem został drużyna NASZA SZKAPA (awans), drugie miejsce zajęły REZERWOWE PSY (awans), a trzecie CEGLAŻE (awans)
* najskuteczniejszym w Superlidze został Arkadiusz Wieczorek (SWSPiZ), w 1 lidze Michał Pawlak (SZYBKIE ŻÓŁWIE), a w 2 lidze Dariusz Kiedrzyyyński (A-FV)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Adam Krzemiński (M1), w 1 lidze Adam Kikowski (FREE STYLE), a w 2 lidze Rafał Gąsiorek (OVERLACK)

wystartowało 36 drużyn
* w Superlidze mistrzem został INTER STOMIL SHARKS, drugie miejsce zajęła drużyna BEWA, a trzecie SANDRA SPA
* w 1 lidze mistrzem została E-FOTOGRAFIK.PL (awans), drugie miejsce zajął FUCHS OIL, a trzecie POWIAT ZGIERSKI (awans)
* w 2 lidze mistrzem został drużyna DANAK (awans), drugie miejsce zajął VOLKSWAGEN TEAM, a trzecie GALLOWIE
* najskuteczniejszym w Superlidze został Arkadiusz Wieczorek (SWSPiZ), w 1 lidze Robert Jeliński (E-FOTOGRAFIK.PL), a w 2 lidze Adam Kikowski (VOLKSWAGEN TEAM)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Rafał Szubski (SANDRA SPA), w 1 lidze Paweł Haworeń (YMCA), a w 2 lidze Adam Kikowski (VOLKSWAGEN TEAM)

wystartowało 36 drużyn
* w Superlidze mistrzem zostało BEWA, drugie miejsce zajął INTER STOMIL SHARKS, a trzecie ELBUDPLAST
* w 1 lidze mistrzem został WSSM (awans), drugie miejsce zajęła drużyna BEZ SPONSORA (awans), a trzecie FUCHS OIL
* w 2 lidze mistrzem został INDESIT TEAM (awans), drugie miejsce zajęła drużyna SZYBKIE ŻÓŁWIE, a trzecie MULTIKA BASKET TEAM
* najskuteczniejszym w Superlidze został Grzegorz Sadowski (KONSUMENT), w 1 lidze Tomasz Lutecki (mBANK), a w 2 lidze Karol Mikuła (SZYBKIE ŻÓŁWIE)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Grzegorz Sadowski (KONSUMENT), w 1 lidze Rafał Jędrzejewski (WSSM), a w 2 lidze Adam Kikowski (FREE STYLE)

wystartowało 36 drużyn
* w Superlidze mistrzem zostało CH M1, drugie miejsce zajęła drużyna ELBUDPLAST, a trzecie BEWA
* w 1 lidze mistrzem został SAILING TEAM (awans), drugie miejsce zajęła ERA BASKET TEAM (awans), a trzecie HCL (awans)
* w 2 lidze mistrzem został HIT HAFT TEAM (awans), drugie miejsce zajęła ZET KRESKA (awans), a trzecie MULTIKA BASKET TEAM
* najskuteczniejszym w Superlidze został Arkadiusz Wieczorek (SWSPiZ), w 1 lidze Przemysław Majewski (ERA BASKET TEAM), a w 2 lidze Mariusz Skrzypek (KRWIOŻERCZA MAŁPA)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Arkadiusz Wieczoek (SWSPiZ), w 1 lidze Mieszko Kot (ERA BASKET TEAM), a w 2 lidze Adam Kikowski (FREE STYLE)

wystartowały 32 drużyny
* w Superlidze mistrzem zostały INTER STOMIL SHARKS, drugie miejsce zajęła drużyna KONSUMENT, a trzecie ELBUDPLAST
* w 1 lidze mistrzem zostały WWW.OPONY.NET (awans), drugie miejsce zajął EASY RIDER (awans), a trzecie HCL
* w 2 lidze mistrzem został POWIAT ZGIERZ (awans), drugie miejsce zajęli CEGLAŻE (awans), a trzecie WSINF (awans)
* najskuteczniejszym w Superlidze został Kajetan Pstrągowski (UNIWERSYTET MED.), w 1 lidze Marcin Skowroński (EASY RIDER), a w 2 lidze Bartłomiej Chołys (POWIAT ZGIERZ)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Adam Sadło (CH M1), w 1 lidze Maciej Jewczak (DANAK PAVERS), a w 2 lidze Andrzej Wierzyński (A-FV)

wystartowało 47 drużyn
* w Superlidze mistrzem zostało INTER STOMIL SHARKS, drugie miejsce zajęła CH M1, a trzecie KONSUMENT
* w 1 lidze mistrzem zostały SWSPiZ (awans), drugie miejsce zajął WSEZ-ŁÓDŹ, a trzecie GHK INTERIUS OCHRONA
* w 2 lidze mistrzem został THE CAVE (awans), drugie miejsce zajął EASY RIDER, a trzecie WWW.OPONY.NET
* w 3 lidze mistrzem został WSINF (awans), drugie miejsce zajęła ZET KRESKA, a trzecie CEGLAŻE
* najskuteczniejszym w Superlidze został Piotr Zych (PATIO OFFICE), w 1 lidze Marcin Skowroński (CH PTAK), 2 lidze Bartłomiej Chołys (POWIAT ZGIERZ), a w 3 lidze Artur Czarnota (CEGLAŻE)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Adam Krzemiński (ELBUDPLAST), w 1 lidze Maciej Jewczak (VALFRUTTA POLSKA), 2 lidze Bartłomiej Chołys (POWIAT ZGIERZ), a w 3 lidze Andrzej Wierzyński (A-FV)

wystartowało 48 drużyn
* w Superlidze mistrzem zostało PATIO OFFICE, drugie miejsce zajęła drużyna INTER STOMIL SHARKS, a trzecie CH M1
* w 1 lidze mistrzem został FUCHS OIL (awans), drugie miejsce zajął GHK INTERIUS OCHRONA, a trzecie CH PTAK
* w 2 lidze mistrzem został INDESIT TEAM (awans), drugie miejsce zajęła drużyna ZELTECH (awans), a trzecie HIT HAFT TEAM
* w 3 lidze mistrzem został POWIAT ZGIERZ (awans), drugie miejsce zajęła BYTNARÓWKA (awans), a trzecie LOS PIASTOS
* najskuteczniejszym w Superlidze został Marek Różycki (ENIKA), w 1 lidze Michał Sztraube (FUCHS OIL), w 2 lidze Przemysław Majewski (ERA BASKET TEAM), a w 3 lidze Bartłomiej Chołys (POWIAT ZGIERZ)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Maciej Rasiński (LA BOCCA), w 1 lidze Artur Pach (SZYBKIE ŻÓŁWIE), w 2 lidze Przemysław Majewski (ERA BASKET TEAM), w a 3 lidze Piotr Nowakowski (DRINK TEAM))

wystartowały 52 drużyny
* w Superlidze mistrzem zostało PATIO OFFICE, drugie miejsce zajęła drużyna CH M1, a trzecie ELBUDPLAST
* w 1 lidze mistrzem została WARTA O/ŁÓDZKI (awans), drugie miejsce zajęła BEWA (awans), a trzecie BAMBARILLO
* w 2 lidze mistrzem został POWER RAMPAGE (awans), drugie miejsce zajął CLUB (awans), a trzecie WIŚNIOWA GÓRA
* w 3 lidze mistrzem został AUGUST TEAM (awans), drugie miejsce zajęła drużyna THE FIBRYLATORS, a trzecie ERICPOL TELECOM (awans)
* najskuteczniejszym w Superlidze został Piotr Zych (PATIO OFFICE), w 1 lidze Michał Krajewski (FREE STYLE SKATESHOP), w 2 lidze Przemysław Majewski (ERA BASKET TEAM), a w 3 lidze Jan Augustyniak (AUGUST TEAM)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Sławomir Okrojek (INTER STOMIL 2), w 1 lidze Michał Krajewski (FREE STYLE SKATESHOP), w 2 lidze Przemysław Majewski (ERA BASKET TEAM), w a 3 lidze Andrzej Wierzyński (ROMEX TEAM)

wystartowało 48 drużyn
* w Superlidze mistrzem został KONSUMENT, drugie miejsce zajęła drużyna INTER STOMIL SHARKS, a trzecie CH M1
* w 1 lidze mistrzem został PAWAL (awans), drugie miejsce zajęła drużyna FUCHS OIL (awans), a trzecie INMEDIO
* w 2 lidze mistrzem została WARTA O/ŁÓDZKI (awans), drugie miejsce zajęła drużyna FREE STYLE SKATESHOP (awans), a trzecie HCL
* w 3 lidze mistrzem została VALFRUTTA POLSKA (awans), drugie miejsce zajęła drużyna BAGDAD CAFE CLUB (awans), a trzecie POWER RAMPAGE (awans)
* najskuteczniejszym w Superlidze został Piotr Wilczyński (INTER STOMIL 2), w 1 lidze Marcin Stawiany (WIŚNIOWA GÓRA), w 2 lidze Przemysław Majewski (ERA BASKET TEAM), a w 3 lidze Marcin Skowroński (BAGDAD CAFÉ CLUB)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w Superlidze Piotr Wilczyński (INTER STOMIL 2), w 1 lidze Mieszko Kot (YMCA TEAM), w 2 lidze Przemysław Majewski (ERA BASKET TEAM), w a 3 lidze Paweł Dąbrowski (ERICPOL TELECOM)

wystartowało 46 drużyn
* w 1 lidze mistrzem został INTER STOMIL 2, drugie miejsce zajęła drużyna ELBUDPLAST, a trzecie INTER STOMIL SHARKS
* w 2 lidze mistrzem została SP 185 (awans), drugie miejsce zajęła drużyna START TEAM (awans), a trzecie UNIWERSYTET MEDYCZNY (awans)
* w 3 lidze mistrzem została WIŚNIOWA GÓRA (awans), drugie miejsce zajęła drużyna POWRÓT KRÓLA, a trzecie X-TEAM (awans)
* w 4 lidze mistrzem zostało INMEDIO (awans), drugie miejsce zajęła drużyna WARTA O/ŁÓDZKI (awans), a trzecie ERA BASKET TEAM (awans)
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Michał Zaradzki (JACK’N’JONES), w 2 lidze Michał Kruk (SZYBKIE ŻÓŁWIE), w 3 lidze Łukasz Mączewski (X-TEAM), a w 4 lidze Przemysław Majewski (ERA BASKET TEAM)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Michał Zaradzki (JACK’N’JONES), w 2 lidze Michał Kruk (SZYBKIE ŻÓŁWIE), w 3 lidze Łukasz Mączewski (X-TEAM), w a 4 lidze Robert Goździk (CHŁOPCY DO BICIA)

wystartowało 36 drużyn
* w 1 lidze mistrzem został KONSUMENT, drugie miejsce zajęła drużyna PATIO OFFICE, a trzecie WSHE
* w 2 lidze mistrzem został JACK ‘N’ JONES (awans), drugie miejsce zajęła drużyna KS GWIZDEK, a trzecie START TEAM
* w 3 lidze mistrzem został UKS YMCA II (awans), drugie miejsce zajęła drużyna SGIW (awans), a trzecie WIŚNIOWA GÓRA
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Grzegorz Sadowski (KONSUMENT), w 2 lidze Michał Zaradzki (JACK’N’JONES), a w 3 lidze Mariusz Gaj (SGIW)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Zoltan Hartai (WALTER KOMPRESOR), w 2 lidze Marcin Padyk (www.opony.net), a w 3 lidze Andrzej Wierzyński (ROMEX)

wystartowało 36 drużyn
* w 1 lidze mistrzem zostało PATIO OFFICE, drugie miejsce zajęła drużyna KONSUMENT, a trzecie BILEX
* w 2 lidze mistrzem zostali SĘDZIOWIE (awans), drugie miejsce zajęła drużyna ZELTECH, a trzecie TP SA
* w 3 lidze mistrzem został UKS YMCA (awans), drugie miejsce zajęła drużyna SP 185 (awans), a trzecie DRUŻYNA PIERŚCIENIA
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Paweł Leńczuk (PATIO OFFICE), w 2 lidze Piotr Kasprzak (ZELTECH), a w 3 lidze Paweł Wardziak (ŁKSG)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Piotr Stupakiewicz (KONSUMENT), w 2 lidze Marcin Padyk (www.opony.net), a w 3 lidze Łukasz Radziejewski (JOWISZ & ŁAPA)

wystartowało 36 drużyn
* w 1 lidze mistrzem zostało WSHE, drugie miejsce zajęła drużyna TEZETPOL, a trzecie PATIO OFFICE
* w 2 lidze mistrzem został CONLAC (awans), drugie miejsce zajęła drużyna GAZBY ZGIERZ, a trzecie LKS KOLUSZKI
* w 3 lidze mistrzem został ZELTECH (awans), drugie miejsce zajęła drużyna X-TEAM, a trzecie JACK’N’JONES (awans)
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Hartai Zoltan (MAGIC), w 2 lidze Michał Hoffman (GAZBY ZGIERZ), a w 3 lidze Piotr Kasprzak (ZELTECH)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Hartai Zoltan (MAGIC), w 2 lidze Michał Hoffman (GAZBY ZGIERZ), a w 3 lidze Robert Jankowski (TIME)

wystartowało 36 drużyn
* w 1 lidze mistrzem zostało PATIO OFFICE, drugie miejsce zajęła drużyna TEZETPOL, a trzecie WSHE
* w 2 lidze mistrzem został WAM ROSSMANN (awans), drugie miejsce zajęła drużyna TP SA (awans), a trzecie ELBUDPLAST (awans)
* w 3 lidze mistrzem został POLLENA EWA (awans), drugie miejsce zajęła drużyna INTEREKO (awans), a trzecie GAZBY ZGIERZ (awans)
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Paweł Leńczuk (XYZ), w 2 lidze Konrad Pachniewicz (WSD), a w 3 lidze Maciej Zieliński (GAZBY ZGIERZ)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Piotr Stupakiewicz (TEZETPOL), w 2 lidze Konrad Pachniewicz (WSD), a w 3 lidze Łukasz Pel (INTEREKO)

wystartowało 36 drużyn
* w 1 lidze mistrzem został XYZ, drugie miejsce zajęła drużyna WSHE, a trzecie INTER STOMIL SHARKS
* w 2 lidze mistrzem został GASTRONOMIK (awans), drugie miejsce zajęła drużyna WSINF (awans), a trzecie OLTOM RENOMA (awans)
* w 3 lidze mistrzem został SENATORS (awans), drugie miejsce zajęła drużyna FANTOM (awans), a trzecie WIŚNIOWA GÓRA (awans)
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Piotr Stupakiewicz (TEZETPOL), w 2 lidze Maciej Marcjanek (ELBUDPLAST), a w 3 lidze Jarosław Garnys (WIŚNIOWA GÓRA)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Piotr Stupakiewicz (TEZETPOL), w 2 lidze Robert Piotrowski (SZYBKIE ŻÓŁWIE), a w 3 lidze Tomasz Horzewski (WARECKA)

wystartowało 48 drużyn
* w 1 lidze mistrzem został SECURITAS CLASSIC, drugie miejsce zajęła drużyna SHARKS INTER STOMIL, a trzecie BROK PREMIUM
* w 2 lidze mistrzem zostali MŁODZI GNIEWNI (awans), drugie miejsce zajęła drużyna WSHE (awans), a trzecie SZYBKIE RĘCE (awans)
* w 3 lidze mistrzem zostało WSD (awans), drugie miejsce zajęła drużyna WIŚNIOWA GÓRA, a trzecie HERBUD (awans)
* w 4 lidze mistrzem zostało SAWO (awans), drugie miejsce zajęła drużyna SENATORS (awans), a trzecie INTEREKO (awans)
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Dariusz Czekalski (TEZETPOL), w 2 lidze Marcin Zjawiony (RUFLEX PRZĘDZE), w 3 lidze Sławomir Krakowiak (WSD), a w 4 lidze Marcin Padyk (SENATORS)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Piotr Stupakiewicz (TEZETPOL), w 2 lidze Adam Sadło (MŁODZI GNIEWNI), w 3 lidze Konrad Pachniewicz (WSD), a w 4 lidze Roman Nastusiak (U-NIKA)

wystartowało 48 drużyn
* w 1 lidze mistrzem został FREEZPOL, drugie miejsce zajęła drużyna SECURITAS CLASSIC, a trzecie LOCK SYSTEM UŁ
* w 2 lidze mistrzem został BANK PRZEMYSŁOWY (awans), drugie miejsce zajęła drużyna TP SA (awans), a trzecie ARISTON AM
* w 3 lidze mistrzem została WSHE (awans), drugie miejsce zajęła drużyna MŁODZI GNIEWNI (awans), a trzecie ELBUDPLAST (awans)
* w 4 lidze mistrzem został STEAKHOUSE RAMZES (awans), drugie miejsce zajęła drużyna INDEPENDENT (awans), a trzecie APOKALIPSA (awans)
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Sebastian Kolenda (INTER STOMIL SHARKS), w 2 lidze Artur Pach (SZYBKIE ŻÓŁWIE), w 3 lidze Dominik Lubiński (ARKA INVESCO WSD), a w 4 lidze Piotr Ryczel (STEAKHOUSE RAMZES)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Przemysław Majewski (POLFA ŁÓDŹ SA), w 2 lidze Tomasz Kasprowicz (BANK PRZEMYSŁOWY), w 3 lidze Dominik Lubiński (ARKA INVESCO WSD), a w 4 lidze Radosław Pluskowiak (BELATEX)

wystartowało 36 drużyn
* w 1 lidze mistrzem został FREEZPOL, drugie miejsce zajęła drużyna SHARKS INTER STOMIL, a trzecie TEZETPOL
* w 2 lidze mistrzem został GALERIA TEAM (awans), drugie miejsce zajęła drużyna ASSO FILTRY (awans), a trzecie WAM ROSSMANN
* w 3 lidze mistrzem został MORGAN (awans), drugie miejsce zajęła drużyna RUFLEX PRZĘDZE (awans), a trzecie ELBUDPLAST (awans)
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Mariusz Michalak (ADK), w 2 lidze Maciej Ryliszkis (WAM ROSSMANN), a w 3 lidze Sławomir Krakowiak (LZS KOLUSZKI)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Piotr Stupakiewicz (TEZETPOL), w 2 lidze Adam Krzemiński (BPH), a w 3 lidze Rafał Gąsiorek (LZS KOLUSZKI)

wystartowało 36 drużyn
* w 1 lidze mistrzem została ZJAZDOWA, drugie miejsce zajęła drużyna FREEZPOL, a trzecie JIM SAT
* w 2 lidze mistrzem został BIK CLASSIC (awans), drugie miejsce zajęła drużyna PETECKI TEAM (awans), a trzecie ABBUD
* w 3 lidze mistrzem został SALOS (awans), drugie miejsce zajęła drużyna KOMANDO MŚCIWOJ (awans), a trzecie LASKOWSKI I SPÓŁKA (awans)
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Piotr Wyrzykowski (ZJAZDOWA), w 2 lidze Jarosław Garnys (WIŚNIOWA GÓRA), a w 3 lidze Mariusz Skrzypek (BANK PRZEMYSŁOWY)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Dariusz Wolfan (SHARKS), w 2 lidze Konrad Lasocki (IASL DRUKARZ), a w 3 lidze Konrad Pachniewicz (LZS KOLUSZKI)

* w 1 lidze mistrzem został SHARKS, drugie miejsce zajęła drużyna VICTORY, a trzecie TMX
* w 2 lidze mistrzem została TP SA (awans), drugie miejsce zajęła drużyna MYSICH BĄKÓW (awans), a trzecie TOP’92
* najskuteczniejszym w 1 lidze został Piotr Wyrzykowski (SHARKS), a w 2 lidze Radosław Kubiak (ADK SM)
* najlepiej za 3 pkt. rzucał w 1 lidze Sławomir Okrojek (VICTORY WABS), a w 2 lidze Dariusz Goss (DRINK TEAM)




Partnerzy

R E K L A M A