2 liga Statystyki indywidualne
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Evaluation z sezonu 18

ZawodnikZespółŚredniaSuma/Mecze
1.Dąbrowski KacperSędziejowicki Basket20,78187/9
2.Jóźwiak MichałCeglaże18,50185/10
3.Grabarczyk RafałPOS18,10181/10
4.Ciesielski MaciejAesthetic Lions18,0072/4
5.Śnieżyński SławomirLosers16,00160/10
6.Czarnota ArturGentlemen15,67141/9
7.Frydrysiak KrzysztofGentlemen15,56140/9
8.Wojciechowski WojciechPOS14,78133/9
9.Marciniak MariuszŁDZ HEAT14,67132/9
10.Wojtysiak JakubAesthetic Lions14,56131/9
11.Rogalski AdamŁDZ HEAT14,40144/10
12.Stawiany MarcinWiśniowa Góra14,0042/3
13.Goździk ŁukaszPotęga i Sława13,67123/9
14.Rutecki JakubSędziejowicki Basket13,2993/7
15.Łąpieś MateuszLosers13,2066/5
16.Tumiłowicz PrzemysławSurchem-Brukland13,11118/9
17.Hagen BartoszLooney12,70127/10
18.Baran SzymonSurchem-Brukland12,40124/10
19.Mieczkowski FilipFJ SLAckers12,3374/6
20.Frontczak MaciejFJ SLAckers11,80118/10
21.Tamborek JakubSurchem-Brukland11,7182/7
22.Gendek AndrzejDYNAMITY11,70117/10
23.Kubiak ŁukaszDYNAMITY11,56104/9
24.Biadoń AdamLooney11,5092/8
25.Synder JacekDYNAMITY11,33102/9
26.Krawczyk JacekWiśniowa Góra11,33102/9
27.Olejniczak StanisławALL4ONE11,30113/10
28.Witaszek KrystianCeglaże11,22101/9
29.Strzelecki DawidŁDZ HEAT10,90109/10
30.Szklarek JakubWiśniowa Góra10,7897/9
31.Borkowski RafałPOS10,7586/8
32.Gałaj MichałDYNAMITY10,70107/10
33.Wojciechowski PatrykPOS10,5084/8
34.Hańćka JakubLooney10,3393/9
35.Komorowski Jakub Losers10,2541/4
36.Rewucki KrzysztofRocket Fjuel10,1191/9
37.Kaźmierczak TomaszDYNAMITY10,0050/5
38.Kolasa DamianAesthetic Lions9,8098/10
39.Urban PiotrLeniwce II9,73107/11
40.Kania BłażejGentlemen9,6758/6
41.Szczech MarcinDYNAMITY9,5076/8
42.Dutkiewicz MaciejLeniwce II9,3328/3
43.Kalenik MichałCeglaże9,0081/9
44.Lamus AdrianLooney9,0090/10
45.Ziółkowski DawidSędziejowicki Basket8,8980/9
46.Góralski MikołajFJ SLAckers8,8980/9
47.Gruszczyński BartłomiejSędziejowicki Basket8,8088/10
48.Gruszczyński JacekSędziejowicki Basket8,8088/10
49.Foryś MarekPOS8,4359/7
50.Kucharski IwoLeniwce II8,2791/11
51.Klimczak MariuszŁDZ HEAT8,1749/6
52.Bartłomiejczyk KrzysztofSurchem-Brukland8,1457/7
53.Rzeźniczak MichałALL4ONE8,0056/7
54.Gonera BartoszRocket Fjuel8,0072/9
55.Major JacekRocket Fjuel8,0024/3
56.Pietrzak HubertALL4ONE8,0040/5
57.Kolasa KrystianAesthetic Lions7,9079/10
58.Brzeziński RafałGentlemen7,8971/9
59.Pawlak KamilFJ SLAckers7,8863/8
60.Zajączkowski MikołajPOS7,7077/10
61.Barys SzymonCeglaże7,6723/3
62.Boruń WojciechDYNAMITY7,5045/6
63.Pięta RafałWiśniowa Góra7,5075/10
64.Hrafnsson HaukurFJ SLAckers7,3344/6
65.Jaros AdrianPotęga i Sława7,2951/7
66.Kołodziejczak PatrykAesthetic Lions6,6353/8
67.Gruziel PrzemysławLooney6,5013/2
68.Gacki PawełLeniwce II6,4064/10
69.Rejniak RobertAesthetic Lions6,3357/9
70.Klepacz AdamWiśniowa Góra6,2062/10
71.Gajewski PiotrPOS6,2031/5
72.Czarnota MateuszGentlemen6,0042/7
73.Kłapot RafałALL4ONE5,8953/9
74.Tosik TomaszPotęga i Sława5,7852/9
75.Szczepanek MichałALL4ONE5,6751/9
76.Gonera JakubRocket Fjuel5,6056/10
77.Witkowski MichałFJ SLAckers5,6056/10
78.Famulski KarolLeniwce II5,4560/11
79.Grabowski ArturŁDZ HEAT5,3843/8
80.Graczyk RobertCeglaże5,1051/10
81.Manes KonradRocket Fjuel5,1051/10
82.Chrzan PrzemysławLeniwce II5,0025/5
83.Kamiński AndrzejCeglaże5,0050/10
84.Dołkowski PawełŁDZ HEAT4,9049/10
85.Olejniczak FilipALL4ONE4,8944/9
86.Tomaszewski RafałLeniwce II4,7538/8
87.Balcerek JarosławGentlemen4,7133/7
88.Olszewski BartoszAesthetic Lions4,6742/9
89.Krych TomaszSędziejowicki Basket4,5641/9
90.Pilch MichałPOS4,3339/9
91.Filip ŁukaszWiśniowa Góra4,3326/6
92.Jagodziński SebastianSurchem-Brukland4,3339/9
93.Jędrzejczak ŁukaszFJ SLAckers4,2534/8
94.Komorowski WiktorSędziejowicki Basket4,2021/5
95.Pacaj PiotrLosers4,1725/6
96.Rajchert PatrykAesthetic Lions4,0040/10
97.Rutecki TomaszSędziejowicki Basket4,008/2
98.Toma DariuszPotęga i Sława3,4538/11
99.Drechsler PawełRocket Fjuel3,4431/9
100.Kozak MariuszCeglaże3,4017/5
101.Bieniek WojciechLooney3,2923/7
102.Gołek TomaszGentlemen3,2513/4
103.Maciejewski FilipSurchem-Brukland3,2032/10
104.Przychodzeń PrzemysławALL4ONE3,1422/7
105.Kochan PiotrPotęga i Sława3,0021/7
106.Matusiak PrzemysławSurchem-Brukland3,0012/4
107.Jędrzejczak JakubPotęga i Sława2,9029/10
108.Pakulski AdamLeniwce II2,8317/6
109.Tomczyk BartoszCeglaże2,8028/10
110.Śnieżyński WiktorLosers2,6026/10
111.Łazicki PiotrGentlemen2,5718/7
112.Sójka PawełŁDZ HEAT2,5020/8
113.Pastuszka PawełDYNAMITY2,3321/9
114.Woźny PawełWiśniowa Góra2,2916/7
115.Sawiak MarekLosers2,0018/9
116.Włodarczyk KamilLooney2,0020/10
117.Klepacz GrzegorzWiśniowa Góra2,0020/10
118.Nowacki MarcinSurchem-Brukland1,7816/9
119.Piątek HubertSędziejowicki Basket1,7514/8
120.Michalski JakubFJ SLAckers1,7514/8
121.Kaźmierski KajetanŁDZ HEAT1,757/4
122.Maszczyk BartoszPotęga i Sława1,7112/7
123.Woźny WiktorWiśniowa Góra1,675/3
124.Lewandowski Jacek Potęga i Sława1,675/3
125.Januszewski PawełPotęga i Sława1,5614/9
126.Ratajczyk ŁukaszGentlemen1,5012/8
127.Hobot JakubRocket Fjuel1,4310/7
128.Żak MaciejLeniwce II1,3811/8
129.Goździk MichałGentlemen1,2510/8
130.Mardas RadosławLosers1,2211/9
131.Zuzankiewicz TomaszSurchem-Brukland1,2211/9
132.Potulski DariuszRocket Fjuel1,148/7
133.Stępień RadosławLosers1,006/6
134.Woźniak MarekPOS1,006/6
135.Lasota SzymonLooney1,008/8
136.Wierzyński AndrzejALL4ONE0,804/5
137.Morawski TomaszLosers0,787/9
138.Głuszczak JerzyPotęga i Sława0,756/8
139.Rostamani AliFJ SLAckers0,674/6
140.Beck FilipPotęga i Sława0,672/3
141.Pokora WojciechLeniwce II0,502/4
142.Pakulski IgorLeniwce II0,433/7
143.Drążkiewicz TomaszALL4ONE0,402/5
144.Kaczmarek ŁukaszGentlemen0,303/10
145.Surlejewski MariuszPotęga i Sława0,303/10
146.Kubiński PrzemysławŁDZ HEAT0,292/7
147.Jędraszek ŁukaszSurchem-Brukland0,131/8
148.Gałązka KamilDYNAMITY0,131/8



Partnerzy

R E K L A M A