2 liga Statystyki indywidualne
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Evaluation z sezonu 18

ZawodnikZespółŚredniaSuma/Mecze
1.Dąbrowski KacperSędziejowicki Basket20,6762/3
2.Grabarczyk RafałPOS20,5082/4
3.Jóźwiak MichałCeglaże19,5078/4
4.Śnieżyński SławomirLosers18,6756/3
5.Rutecki JakubSędziejowicki Basket18,0054/3
6.Marciniak MariuszŁDZ HEAT17,7571/4
7.Frontczak MaciejFJ SLAckers16,5066/4
8.Wojciechowski WojciechPOS16,5066/4
9.Rogalski AdamŁDZ HEAT16,2565/4
10.Frydrysiak KrzysztofGentlemen15,5062/4
11.Wojtysiak JakubAesthetic Lions15,3346/3
12.Kania BłażejGentlemen15,0030/2
13.Kubiak ŁukaszDYNAMITY14,7559/4
14.Hańćka JakubLooney14,3343/3
15.Olejniczak StanisławALL4ONE14,0042/3
16.Stawiany MarcinWiśniowa Góra14,0042/3
17.Klimczak MariuszŁDZ HEAT12,5025/2
18.Urban PiotrLeniwce II12,5050/4
19.Gendek AndrzejDYNAMITY12,2549/4
20.Hagen BartoszLooney12,2549/4
21.Tumiłowicz PrzemysławSurchem-Brukland12,0024/2
22.Ziółkowski DawidSędziejowicki Basket12,0036/3
23.Brzeziński RafałGentlemen12,0048/4
24.Gałaj MichałDYNAMITY11,5046/4
25.Baran SzymonSurchem-Brukland11,0033/3
26.Boruń WojciechDYNAMITY11,0022/2
27.Rzeźniczak MichałALL4ONE11,0022/2
28.Synder JacekDYNAMITY10,7543/4
29.Zajączkowski MikołajPOS10,7543/4
30.Witaszek KrystianCeglaże10,5042/4
31.Goździk ŁukaszPotęga i Sława10,0030/3
32.Kolasa DamianAesthetic Lions9,6729/3
33.Krawczyk JacekWiśniowa Góra9,5038/4
34.Borkowski RafałPOS9,0036/4
35.Pawlak KamilFJ SLAckers9,0027/3
36.Kłapot RafałALL4ONE9,0027/3
37.Szczech MarcinDYNAMITY9,0018/2
38.Góralski MikołajFJ SLAckers9,0036/4
39.Szczepanek MichałALL4ONE8,6726/3
40.Dutkiewicz MaciejLeniwce II8,5017/2
41.Pięta RafałWiśniowa Góra8,2533/4
42.Szklarek JakubWiśniowa Góra8,2533/4
43.Bartłomiejczyk KrzysztofSurchem-Brukland8,0024/3
44.Hrafnsson HaukurFJ SLAckers8,0024/3
45.Gruszczyński JacekSędziejowicki Basket7,7531/4
46.Strzelecki DawidŁDZ HEAT7,7531/4
47.Kalenik MichałCeglaże7,7531/4
48.Grabowski ArturŁDZ HEAT7,6723/3
49.Pietrzak HubertALL4ONE7,5015/2
50.Kołodziejczak PatrykAesthetic Lions7,3322/3
51.Czarnota ArturGentlemen7,3322/3
52.Krych TomaszSędziejowicki Basket7,3322/3
53.Witkowski MichałFJ SLAckers7,2529/4
54.Biadoń AdamLooney7,0014/2
55.Olszewski BartoszAesthetic Lions7,0021/3
56.Kucharski IwoLeniwce II6,7527/4
57.Gruszczyński BartłomiejSędziejowicki Basket6,7527/4
58.Rewucki KrzysztofRocket Fjuel6,7527/4
59.Gruziel PrzemysławLooney6,5013/2
60.Pilch MichałPOS6,5026/4
61.Lamus AdrianLooney6,0024/4
62.Foryś MarekPOS6,0012/2
63.Filip ŁukaszWiśniowa Góra6,0012/2
64.Chrzan PrzemysławLeniwce II5,5011/2
65.Rejniak RobertAesthetic Lions5,5011/2
66.Kolasa KrystianAesthetic Lions5,3316/3
67.Mardas RadosławLosers5,3316/3
68.Tomaszewski RafałLeniwce II5,2521/4
69.Rajchert PatrykAesthetic Lions5,0015/3
70.Famulski KarolLeniwce II5,0020/4
71.Dołkowski PawełŁDZ HEAT5,0020/4
72.Włodarczyk KamilLooney5,0020/4
73.Olejniczak FilipALL4ONE4,6714/3
74.Łazicki PiotrGentlemen4,6714/3
75.Śnieżyński WiktorLosers4,6714/3
76.Kozak MariuszCeglaże4,6714/3
77.Graczyk RobertCeglaże4,5018/4
78.Tosik TomaszPotęga i Sława4,3313/3
79.Gonera JakubRocket Fjuel4,2517/4
80.Hobot JakubRocket Fjuel4,0012/3
81.Gonera BartoszRocket Fjuel4,0012/3
82.Klepacz GrzegorzWiśniowa Góra3,7515/4
83.Klepacz AdamWiśniowa Góra3,7515/4
84.Wojciechowski PatrykPOS3,6711/3
85.Toma DariuszPotęga i Sława3,5014/4
86.Sójka PawełŁDZ HEAT3,507/2
87.Gołek TomaszGentlemen3,2513/4
88.Komorowski WiktorSędziejowicki Basket3,009/3
89.Przychodzeń PrzemysławALL4ONE3,006/2
90.Pastuszka PawełDYNAMITY3,0012/4
91.Zuzankiewicz TomaszSurchem-Brukland3,009/3
92.Pakulski AdamLeniwce II3,006/2
93.Drechsler PawełRocket Fjuel2,7511/4
94.Maciejewski FilipSurchem-Brukland2,678/3
95.Sawiak MarekLosers2,678/3
96.Kochan PiotrPotęga i Sława2,678/3
97.Kaźmierski KajetanŁDZ HEAT2,505/2
98.Januszewski PawełPotęga i Sława2,5010/4
99.Nowacki MarcinSurchem-Brukland2,337/3
100.Gacki PawełLeniwce II2,337/3
101.Jędrzejczak ŁukaszFJ SLAckers2,337/3
102.Kamiński AndrzejCeglaże2,259/4
103.Ratajczyk ŁukaszGentlemen2,006/3
104.Żak MaciejLeniwce II2,006/3
105.Jagodziński SebastianSurchem-Brukland2,006/3
106.Tomczyk BartoszCeglaże1,757/4
107.Lewandowski Jacek Potęga i Sława1,675/3
108.Jędraszek ŁukaszSurchem-Brukland1,675/3
109.Potulski DariuszRocket Fjuel1,675/3
110.Stępień RadosławLosers1,503/2
111.Lasota SzymonLooney1,506/4
112.Pakulski IgorLeniwce II1,503/2
113.Surlejewski MariuszPotęga i Sława1,334/3
114.Piątek HubertSędziejowicki Basket1,334/3
115.Głuszczak JerzyPotęga i Sława1,334/3
116.Maszczyk BartoszPotęga i Sława1,334/3
117.Balcerek JarosławGentlemen1,002/2
118.Manes KonradRocket Fjuel1,004/4
119.Nawrocki DanielLooney0,672/3
120.Woźny PawełWiśniowa Góra0,501/2
121.Gromada DamianFJ SLAckers0,501/2
122.Leszczyński AdamSurchem-Brukland0,501/2
123.Rostamani AliFJ SLAckers0,331/3
124.Kaczmarek ŁukaszGentlemen0,251/4



Partnerzy

R E K L A M A