3 liga Statystyki indywidualne

Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Evaluation z sezonu 20

ZawodnikZespółŚredniaSuma/Mecze
1.Wilk WiktorWściekłe Mopsy26,0078/3
2.Papis AlanLeniwce II19,5078/4
3.Kostanty KacperBad Boys OG18,5074/4
4.Jaczewski PiotrLeniwce II17,7571/4
5.Łągiewczyk KrystianWściekłe Mopsy16,7567/4
6.Stańczyk DominikKomary16,0048/3
7.Olkusz MichałWściekłe Mopsy15,0060/4
8.Rasiński SzymonKomary14,5058/4
9.Okruszek MateuszPKK 9914,0028/2
10.Żórawski PiotrLions II14,0028/2
11.Graczyk MikołajLeniwce II13,5054/4
12.Jagiełło ŁukaszTT PSC13,0039/3
13.Czarnota ArturSpace Dżem13,0052/4
14.Gabara KamilBad Boys OG13,0052/4
15.Taylor JustinKomary12,5050/4
16.Kolasa DamianDYNAMITY12,3337/3
17.Gendek AndrzejDYNAMITY12,0024/2
18.Kot MieszkoBad Boys OG11,7547/4
19.Pastuszka PawełDYNAMITY11,5046/4
20.Wnuk PatrykWściekłe Mopsy10,6732/3
21.Estrada Jorge Komary10,5042/4
22.Broniarczyk PiotrKomary10,3331/3
23.Spuś MaciejBad Boys OG10,2541/4
24.Jabłoński JakubMłodzi Gniewni9,5038/4
25.Nasturski RomanDYNAMITY9,0018/2
26.Pałczyński PawełTT PSC8,0024/3
27.Lewandowski MaciejWściekłe Mopsy7,7531/4
28.Mataśka RafałSpace Dżem7,5015/2
29.Romanowski PrzemysławKomary7,5030/4
30.Laube JacekBad Boys OG7,5030/4
31.Nawrocki DanielPKK 997,3322/3
32.Tkaczyk MaciejBad Boys OG7,2529/4
33.Sobczak ArturSpace Dżem7,2529/4
34.Krauze TomaszTT PSC6,6720/3
35.Saladra PrzemysławLions II6,6720/3
36.Trojanowski MarcinTT PSC6,5026/4
37.Micielski MarcinKomary6,5013/2
38.Gałązka KamilDYNAMITY5,7523/4
39.Łazicki PiotrSpace Dżem5,5022/4
40.Lewandowski PiotrLeniwce II5,5022/4
41.Mazur BartoszLeniwce II5,2521/4
42.Szymański WiktorMłodzi Gniewni5,0020/4
43.Keller KrystianMłodzi Gniewni5,0020/4
44.Lefik ArturLeniwce II5,0010/2
45.Brewiński RobertKomary5,0015/3
46.Siemaszko PiotrLions II4,6714/3
47.Wolski MichałSpace Dżem4,5018/4
48.Stachowski ŁukaszDYNAMITY4,3313/3
49.Kolasa KrystianDYNAMITY4,0012/3
50.Guzenda AndrzejMłodzi Gniewni4,008/2
51.Czarnota MateuszSpace Dżem3,2513/4
52.Kryza BartoszMłodzi Gniewni3,009/3
53.Krajewski ArturPKK 992,678/3
54.Żyszczyński MirosławTT PSC2,337/3
55.Fercho MarcelDYNAMITY2,259/4
56.Domagała WojciechKomary2,008/4
57.Czarnota JakubSpace Dżem2,008/4
58.Kopczyński TomaszMłodzi Gniewni2,008/4
59.Pakulski IgorLeniwce II1,757/4
60.Pająk RemigiuszSpace Dżem1,757/4
61.Gorczycki BartoszWściekłe Mopsy1,757/4
62.Klimczak JacekTT PSC1,757/4
63.Sławiński SzymonBad Boys OG1,757/4
64.Kwiatkowski MateuszMłodzi Gniewni1,506/4
65.Szeląg FilipMłodzi Gniewni1,506/4
66.Tarnowski WładysławDYNAMITY1,334/3
67.Zborowski LeszekTT PSC1,002/2
68.Moszyński AleksanderPKK 991,002/2
69.Lewandowski ŁukaszLeniwce II1,003/3
70.Majewski MichałKomary1,004/4
71.Żak MaciejLeniwce II0,753/4
72.Doroshenko OlegTT PSC0,672/3
73.Wojtczak JakubPKK 990,331/3



Partnerzy

R E K L A M A