3 liga Statystyki indywidualne

Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Evaluation z sezonu 23

ZawodnikZespółŚredniaSuma/Mecze
1.Kondji BrondonYBP Łódź15,78142/9
2.Miłosz Paweł70s11,7594/8
3.Tosik TomaszPotęga i Sława10,3362/6
4.Pietrzak Hubert70s9,7888/9
5.Lewandowski Jacek Potęga i Sława9,6729/3
6.Przychodzeń Przemysław70s9,3875/8
7.Meikhai DanielUMed9,3384/9
8.Sakowski Robert70s9,0036/4
9.Kalenik Michał70s8,9089/10
10.Rakowski MaciejNKOTC8,8980/9
11.Goździk ŁukaszPotęga i Sława8,6726/3
12.Nawrocki DanielCrossbasket8,4476/9
13.Wentland Marcin70s8,0016/2
14.Sharshakov VolodymyrYBP Łódź7,7562/8
15.Kamionka MaciejUMed7,5060/8
16.Wasilewski MiłoszTT PSC7,3366/9
17.Tsybulski AndreiYBP Łódź7,0063/9
18.Szczepanek Michał70s6,5065/10
19.Marchwicki BartłomiejNKOTC6,1155/9
20.Pałczyński PawełTT PSC5,8029/5
21.Khleshchyborshch VladyslavYBP Łódź5,6345/8
22.Bondarchuk ArtemYBP Łódź5,4449/9
23.Szymański MaciejTT PSC5,3348/9
24.Baćko DamianCrossbasket5,1051/10
25.Kaynak CengizhanUMed4,9049/10
26.Krajewski TomaszNKOTC4,8839/8
27.Malecki MarcinNKOTC4,8048/10
28.Januszewski PawełPotęga i Sława4,6023/5
29.Krauze TomaszTT PSC4,509/2
30.Muklemus MartinUMed4,3835/8
31.Żyszczyński MirosławTT PSC4,3043/10
32.Skawiński KonradNKOTC4,2534/8
33.Podlaski JanUMed3,7834/9
34.Pogribnyi AndriiYBP Łódź3,5632/9
35.Jóźwiak MateuszNKOTC3,5021/6
36.Surlejewski MariuszPotęga i Sława3,4324/7
37.Trojanowski MarcinTT PSC3,3033/10
38.Kwiatkowski Jerzy70s3,2513/4
39.Woźniak MichałNKOTC3,1422/7
40.Buksiński PawełNKOTC2,8926/9
41.Jakubczak PiotrCrossbasket2,8317/6
42.Dimitriou CharisUMed2,678/3
43.Puszczykowski JanCrossbasket2,6321/8
44.Biernat KrystianNKOTC2,5623/9
45.Jurabaev AndreiYBP Łódź2,505/2
46.Rakowski MateuszCrossbasket2,3819/8
47.Jagiełło ŁukaszTT PSC2,008/4
48.Kudzin JędrzejPotęga i Sława1,809/5
49.Zborowski LeszekTT PSC1,6715/9
50.Jurabaev BotirYBP Łódź1,675/3
51.Mustajazade HzazYBP Łódź1,5711/7
52.Toma PiotrCrossbasket1,5614/9
53.Hsu Chik WeiUMed1,503/2
54.Franck FranckyYBP Łódź1,4413/9
55.Holtz JanCrossbasket1,4014/10
56.Li XiangUMed1,002/2
57.Zairbekov UlarbekYBP Łódź1,005/5
58.Głuszczak JerzyPotęga i Sława1,004/4
59.Magierski PiotrNKOTC1,0010/10
60.Dudziak JanTT PSC0,835/6
61.Burzyński JarosławNKOTC0,804/5
62.Pelek YevhenYBP Łódź0,603/5
63.Jakubczak PrzemysławCrossbasket0,505/10
64.Drążkiewicz Tomasz70s0,402/5
65.Mihel RomanYBP Łódź0,383/8
66.Liao StephenUMed0,333/9
67.Sokołowski KrzysztofPotęga i Sława0,331/3
68.Zawadowski PiotrNKOTC0,292/7
69.Chocholski MarcelCrossbasket0,101/10



Partnerzy

R E K L A M A