Aktualności

Wszystkie działy

CZERWIEC miesiącem dokończenia 44. edycji CNBA

Brak zdjęcia

Dzisiejsza konferencja prasowa Premiera i Ministra Zdrowia to światełko w tunelu do powrotu koszykówki do hal sportowych i do powrotu CNBA do hali KS Społem!

Co prawda musimy poczekać jeszcze miesiąc, ale przynajmniej jest już zapowiedziana konkretna data. Jeśli te zapowiedzi przekują się w odpowiednie rozporządzenia, od 29 maja będzie można korzystać z hal sportowych. To oznacza, że CZERWIEC będzie miesiącem, w którym dokończymy 44. edycję CNBA.

Wszystkie mecze, które pozostały do rozegrania w ramach trwającej już od października edycji, planujemy przeprowadzić w dniach 1-24 czerwca, tak aby zakończyć sezon przed końcem roku szkolnego i początkiem wakacji.

W najbliższych dniach przygotujemy terminarz dokończenia sezonu. Mecze tradycyjnie będziemy rozgrywać we wtorki, środy i czwartki w hali KS Społem. 

Do 5 maja czekamy na ewentualne prośby dotyczące terminarza (mail: koordynator@cnba.pl) i po tym dniu zostanie on przygotowany i opublikowany. Jeśli któryś z czerwcowych terminów wybitnie Waszej drużynie nie odpowiada, dajcie nam proszę znać, postaramy się to w miarę możliwości uwzględnić.

Orliki są już otwarte, zatem zachęcamy do rozruszania się po lockdownie, aby na czerwiec forma była gotowa i aby nie groziły Wam kontuzje.

Za kilka dni opublikujemy również pierwsze informacje na temat planowanej Ligi Letniej CNBA, także jeśli tylko sytuacja pandemiczna nam pozwoli, chcemy zapewnić Wam potężną dawkę basketu tej wiosny i lata.Partnerzy

R E K L A M A