3 liga Statystyki indywidualne

Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Evaluation z sezonu 22

ZawodnikZespółŚredniaSuma/Mecze
1.Szczotarski ArturBlazersi16,50165/10
2.Bednarek MaksymilianAND115,91175/11
3.Barański MaciejStart13,70137/10
4.Szymański WiktorMłodzi Gniewni12,44112/9
5.Sut JanStart12,4387/7
6.Tkaczyk DamianBlazersi12,30123/10
7.Zwoliński JakubCrossbasket12,1397/8
8.Zdzieńkowski WojciechAND112,0024/2
9.Barański JakubStart11,30113/10
10.Supera AdrianPominięci10,6796/9
11.Krawczyk JacekPominięci10,2582/8
12.Okraska CezaryAND110,00100/10
13.Klimczak JakubStart8,5085/10
14.Dziedziński PrzemysławPominięci8,5085/10
15.Trojanowski MarcinTT PSC8,4084/10
16.Karwowski JakubAND18,3692/11
17.Szymański MaciejTT PSC7,2951/7
18.Mikina JanAND17,1450/7
19.Gradowski AleksanderAND17,0014/2
20.Oleszczyk MichałStart6,5052/8
21.Kłosiński PatrykPominięci6,3063/10
22.Jabłoński JakubMłodzi Gniewni6,2062/10
23.Kijewski FilipStart5,7852/9
24.Nowak TomaszBlazersi5,1146/9
25.Wiktorowicz DominikMłodzi Gniewni5,0035/7
26.Jaros EmilianStart4,8839/8
27.Krauze TomaszTT PSC4,5732/7
28.Żyszczyński MirosławTT PSC4,4044/10
29.Saladra PrzemysławBlazersi4,2930/7
30.Małucha MichałPominięci4,2042/10
31.Jaros AdrianAND14,1137/9
32.Kwaśniewski PiotrBlazersi3,6036/10
33.Jakubczak PiotrCrossbasket3,4431/9
34.Kryza BartoszMłodzi Gniewni3,2032/10
35.Błaszczyk PiotrMłodzi Gniewni3,0024/8
36.Ziętkowski JakubStart3,0015/5
37.Miazek DamianPominięci2,7511/4
38.Wciórka NikodemCrossbasket2,678/3
39.Lotka DamianPominięci2,6716/6
40.Szymczak MateuszPominięci2,6013/5
41.Rakowski MateuszCrossbasket2,259/4
42.Marczyk SebastianPominięci2,2220/9
43.Wójciak WiktorAND12,1713/6
44.Kucner MichałStart2,0010/5
45.Tracz MikołajStart2,0016/8
46.Hubar SzymonTT PSC2,004/2
47.Torbicki BartłomiejBlazersi1,8917/9
48.Doroshenko OlegTT PSC1,675/3
49.Baćko DamianCrossbasket1,5614/9
50.Mielczarek ŁukaszTT PSC1,503/2
51.Skwarka PrzemysławPominięci1,5015/10
52.Pająk SzymonStart1,4310/7
53.Jakubczak PrzemysławCrossbasket1,3811/8
54.Machała WojciechStart1,2211/9
55.Klimczak JacekTT PSC1,2012/10
56.Toma PiotrCrossbasket1,1110/9
57.Mirowski PawełAND10,9110/11
58.Bednarek OskarAND10,909/10
59.Bebniarek KarolinaMłodzi Gniewni0,887/8
60.Pabich JakubCrossbasket0,835/6
61.Szeląg FilipMłodzi Gniewni0,635/8
62.Jagiełło ŁukaszTT PSC0,331/3
63.Gabrysiak AngelikaMłodzi Gniewni0,202/10
64.Żórawski KamilBlazersi0,111/9



Partnerzy

R E K L A M A